Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis utalhat egészsé...

Alvásparalízis utalhat egészségügyi problémára?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem fel a kérdést mert az orvos csak nézett, mikor mondtam, hogy alvásparalízisem volt.

Aztán kiderült, hogy beteg vagyok.

Lehet összefüggés?

Úgy érzem belül, hogy a betegségemet megkötözöttség, ártó szellemek okozzák.


Szkeptikusoknak emlékeztető: ez az Ezotéria rovat. Nem hasznos a trollkodás.



2021. szept. 10. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha xanaxra iszol, az bizony odaver,mint a légkalapács a vasbetonnak.
2021. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen egy orvos csak néz az ezós marhasagokra. Bár az alvási paralízis épp nem ilyen baromság. Létező tudományos dolog, velem is szokott lenni kis szürke ufonautákkal többnyire. Szerintem pszichés betegségre, stresszes életre utalhat.
2021. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy trollok maradjanak távol -.-"
2021. szept. 10. 15:19
 4/5 Grimfox ***** válasza:
90%

A másodiknak annyiban igaza van, hogy általában valamilyen streszre utal. És tényleg van, aki pl kis szürkéket, vagy más földönkívülieket lát paralízis alatt. Régen főleg kísérteteket, démonokat láttak, úgy az 50-es évek óta egyre gyakoribb a különböző urbán legendák alakjainak megjelenése, csakúgy, mint a földönkívülieké. Az, hogy mit látsz, kultúrafüggő is. Keleten például egy gonosz öregasszonyt szoktak látni.

A megkötözöttség valamennyire igaz lehet, bár nem külső befolyásról van szó, hanem belső konfliktusról a tudat, és a tudattalan között. Ezért is mutatkozik meg stresszes időszakban gyakrabban. Viszont nem ártó szellemek okozzák. Az érzést, hogy azok okozzák egy belső elidegenedés, részleges elkülönülés okozza. Az elme nagyon erős, és nagyon sokféle dologra képes, kivált ha intenzív érzelmek, és impulzusok kavarognak benne. Azok a gonosz szellemek, amik ártani akarnak az embernek, nem fogják magukra felhívni a figyelmet, főleg nem ennyire egyértelmű módokon. El akarják érni a céljukat, és ha észreveszed, hogy ezzel próbálkoznak, tudsz tenni ellene. Ezért nem cselekszenek ilyen nyíltan, mint amilyen a bénulás. Alattomosabb, és lassabb, de biztosabb módszereket használnak. Az alvásparalízisednek főképp a félig, vagy teljesen tudattalan érzelmeidhez van köze.

2021. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amúgy szabad tudni milyen betegséged van?
2021. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!