Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hianyzik belőlem a víz-elem,...

Hianyzik belőlem a víz-elem, nagyon érzelemmentes vagyok. Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam bele ebbe, de amikor egy hozzaerto mondta, rájöttem hogy valóban így van. Mit lehet tenni ez ellen? Nekem is nagyon rossz ez az érzelmek nélküli robot allapot.

2021. szept. 12. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy véled, hogy ez neked rossz, akkor már érzel iránta, nem? :)

Nincs érzelmek nélküli ember, megnyugodhatsz.

Lehet, csak elfojtod őket. Mert nem tetszenek.

Szeresd magad többet. Értsd úgy ahogy akarod.

Mi tölt el kellemes érzéssel?

Ha robot vagy akkor olajozd magad, meg dugd be a töltőd a konnektorba...például. Na jó ez vicc volt.

Örülj valaminek, legyél hálás valakinek, köszönj meg valamit....

Sok mindenben ott van az érzelem. A kapcsolatokban is.

Kapcsolat minden másokhoz intézett szó.

Beszélj, beszélgess többet.

Ja igen, gáz, meg nem megy amit soha nem csináltál, de lesz ez jobb is. Csak csinálni kell.

2021. szept. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Nálam a föd elem elenyésző és szinte semmi gyakorlati érzés és racionalitás érzék nincs bennem. Inkább érzelmek és fantázia. Nálam a viz elem dominál.
2021. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál több vizet, legyen meg a napi minimum 3 liter.
2021. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!