Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel hasonló, miért lehet, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Időnként előfordul velem (legutóbb mikor lebetegedtem), hogy hirtelen idegennek érzem a saját testem, mintha nem is az enyém lenne és kiakarna ugrani a tudatom ( lelkem?) belőle, erre bepánikolok és elmúlik ez a fura érzes, mintha visszatalálnék, egyesülnék újra a testemnel, eggyé válnék és csak nézek értetlenül mégis mi lehetett ez? Mikor ez történik hirtelen olyan gondolataim támadnak maguktól, hogy ki vagyok én? Ez az én testem lenne? De fura. Ez lennék én? Ki vagyok én valójábam, miért létezem? Csak ennyi lennék, egy halandó húsdarab, aki egy nap örökre megszűnik létezni? Csak úgy elkezdem nézni a tenyereim, próbálok azonosulni a testtel, amiben vagyok és ámulok, hogy mi ez. Utána amúgy teljesen normális minden, de elég fura így felidézni is és elég ijesztő számomra meg lehangoló élmény.

2021. szept. 12. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy lelkek vagyunk, akik testnek hiszik magukat. Ki jobban, ki kevésbé. Azonban semmi baj a testtel, ez a te valasztásod, része ennek a leszületésnek, vigyázni rá, megbecsülni kell a fizikai hordozót is.

Néha egyes emberek "koszosnak" érzik a testet, ilyenkor jól egy hosszabb-rövidebb böjt, és meditáció.

A meditáció mindenképpen ajánlott.

Neked -hacsak nem gyakorolsz eleve már valamit- akkor a Csung Jüan csikungot javaslom, ez az irányzat gyakorlatban foglalkozik a lélek kilépésével, fejlesztésével, és a gyakorlás során megkapod a válaszokat.

Sokan tanítják Magyarországon is, keress rá.

2021. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg deperszonalizácio.
2021. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!