Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaszerezni...

Hogyan lehet visszaszerezni egy tárgy pozitív energiáit, ha hozzá sem akarok érni?

Figyelt kérdés

Bölcsis koromban anyukám varrt nekem egy kispárnahuzatot, ami végig kísérte az egész életem. Amolyan örök darab volt, még a színe sem kopott meg húszon pár év alatt. Előszeretettel használtam újra és újra, a kedvencem volt.

Majd egyszer csak párom nagypapája kórházba került, párom jött-ment be hozzá minden nap, egyszer vele tartottam és mit látok… ott van a kb haldokló nagypapa feje alatt - akit valahogy soha nem igazán kedveltem- a bölcsis kispárnahuzatom, mert a párom a megkérdezésem nélkül csak úgy fogta, és 1000 másik közül pont az vitte be neki. ( A papa azóta is él és virul köszöni)

Akkor a párom szívére kötöttem, hogy annak a kispárnahuzatnak HAZA KELL JÖNNIE. Papa pár nap múlva kijöhetett a kórházból, kispárnahuzat hazakerült, kimostam vagy 60x, de egyszerűen azóta eltelt 4 év és nem bírom a kezembe venni. Már nem olyan mint volt. Az soha senki más feje alatt nem volt amióta kikerült anyukám kezei közül, és nehéz ezt megemésztenem. Nem vagyok egy hú de ragaszkodó típus ehhez-ahhoz, de az a kispára huzat az olyan volt.


El lehet engedni valahogy ezt a negatív érzést, és újra használatba állítani azt az 1000 éves rongyot, aminek rég a kukában lenne a helye, de nekem akkor is fontos?


2021. szept. 20. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban hogy az a párnahuzat nem változott meg semmiben sem. Anyukádtól kaptad szeretettel.

Esetleg ha ragaszkodsz valamilyen tisztításhoz,áztasd sós vízbe,esetleg tartsd zsálya(fehér) füstbe.

2021. szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laylah ***** válasza:

Csak az használna, ha próbálnál úgy tenni, mintha nem történt volna meg, és ugyanúgy állnál hozzá. Nem biztos, hogy menni fog.

Nekem 17 éves korom körül volt egy medálom, éjjel-nappal hordtam évekig, és sokszor tudatosan abba irányítottam azon érzelmeim energiáit, amivel nem tudtam megbirkózni. Azt hittem, eltűnt, de évekkel később előkerült egy dobozból. Nagyon megörültem neki, újra hordani akartam, de valahogy nem volt jó, rossz érzés volt, hogy rajtam van. Hiába próbáltam megtisztítani saját magam negatív energiáitól, nem ment. Azóta is a dobozban van, azt hiszem, a szülői házban.

2021. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grimfox ***** válasza:
100%
A huzat energiáival nincs gond. Még csak meg sem halt, aki rajta feküdt. Ez az eset benned, tudat alatt okozott ellenérzést a párnahuzattal kapcsolatban. Nagy rá az esély, hogy még ha az ellenérzést nem is tudod megszűntetni, sosem fogsz ugyanúgy érezni, mint korábban. A negatív érzést csak te tudod magadban helyre tenni. Ha sikerül, még használható lesz a huzat, de sosem lesz ugyanaz.
2021. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!