Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A koronavírus-fertőzésnek...

A koronavírus-fertőzésnek lehet valami pozitív spirituális hatása az egyénre? (Vagy, ha elkaptam, mindenképp purgáljam ki magamból?)

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Pozitív spirituális hatás?

Biztos nincs.

2020. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Egy áldás, adomány, pecsét amely új szintre emeli az emberiséget...ezért félnek tőle...

Ha a mágneses mező fordult volna meg, haldokló fekete madarak ficánkolnának a földön...

2020. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Na ne viccelj.
2020. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Templomot kell építeni ennek az új istenségnek...

Na jó remélem senki nem gondolja komolyan...bár inkább leírom, hogy ne...

2020. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igen jó kérdés. Elgondolkodtató.


Minden betegséget a saját fejlődésed szolgálatába állíthatsz. Mindazonáltal nem tudom, hogy konkrétan ennek a betegségnek az egyénre gyakorolt poz. hatása mi lehetne. Ennek két oka van. Akiket én ismerek, és elkapták, azok nem spirituálisak, és akik spir. érdeklődésű ismerőseim közül senki nbem kapta el.


Próbálj a tünetek szimbolikájából kiindulni, mi lehet az a cél, ami felé a betegség "tol", illetve emeld ki magad a betegség rezgéstartományából (valamint tartsd be a Cili néni hozta szabályokat a többiek tiszteletének jeléül).

2020. dec. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
74%
Általában a betegségeket figyelmeztetésként szokás értelmezni hogy valamit nem megfelelően csinálsz. Egyfelől mindenképpen ki kell tisztítani a testből a betegséget, másfelől arra is rá kell jönni, mi tette lehetővé, hogy elkapd. A kitettség egy dolog, nem mindenki fertőződik meg, aki ki van téve a vírusnak.
2020. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Egy járványos betegségbe, hogy tudtok ennyi mindent belemagya-rázni? Figyelembe véve, hogy

milyen sokan bele is haltak.

Azt még értem,, hogy a beteg lélek,megbetegítheti a testet.

De itt nem egyedi esetről van

szó.Tömegeket érint.

2020. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"A koronavírus-fertőzésnek lehet valami pozitív spirituális hatása az egyénre?"

Ha elgondolkodsz rajta, hogy hogy is van ez az egész, mit tehetsz ellene, stb., és a megfelelő következtetéseket vonod le, akkor lehet pozitív hatása (akár spirituális is, igen).


"Vagy, ha elkaptam, mindenképp purgáljam ki magamból?"

Nyilván.

2020. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
75%

11:17

"Általában a betegségeket figyelmeztetésként szokták értelmezni"

Általában. Nem minden esetben. És így szokták értelmezni, azaz ez csak egy értelmezés, nem feltétlen objektív igazság.

A beteg lélek nem csak megbetegíti a testet. Az már csak a végső eset. Először csak legyengíti. És kevés olyan időszak volt a történelemben, amikor a világon ennyi beteg "lelkű" ember élt egyszerre.

De ez természetesen csak egy értelmezés.

2020. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2020. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!