Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A manifesztálás rosszul is...

A manifesztálás rosszul is elsülhet?

Figyelt kérdés

Párszor manifesztáltam már, néhány be is jött, és eddig nem volt semmi gond.

De ebben az esetben:

Amit tudni kell rólam, hogy chips és csokifüggő vagyok, napiszinten eszek 1 csomag chipset, és 2-3 csokit is. Nem vagyok kövér, de azért jópár felesleges kg rám jött, amit szeretnék leadni.

4 napja minden elalvás előtt elkezdek manifesztálni, hogy leadom a felesleget, és hogy csökkenjen az étvágyam, illetve hogy leszokok a chipsről és a csokiról.

Az étvágyam tényleg kezdett csökkenni, de ma már olyan szinten, hogy bármit eszek amit eddig szerettem, nem esik jól.

A chipstől elkezdett égni a gyomrom azóta (előtte ilyen nem volt), nemrég olyan rosszul lettem, hogy hánytam is, emiatt tettem fel a kérdést.

Ez lehetséges, hogy a manifesztálás miatt van, vagy valamit rosszul csináltam?

Akik azt írják, hogy nem hisznek a manifesztálásban stb, kíméljenek. Csak a normális válaszok érdekelnek, előre is köszönöm!



2021. szept. 23. 03:45
 1/4 anonim válasza:
27%
Örülök, hogy neked működött, és évek óta próbálom a farkamra manifesztálni Zimány Lindát, de semmi. :(
2021. szept. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Kérdező, agyat manifesztálni próbáltál mar?
2021. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pont így működik ez a dolog, ahogy nálad jelentkezett. Nem simán leszoksz a nassról csak mert azt mantrázod magadnak. Hanem felismered, hogy hogy tudsz leszokni. Talán most figyeltél fel rá, hogy ég tőle a gyomrod. Talán eddig annyira akartad enni, hogy fel sem tűnt, hogy bajod van tőle.


Legalábbis nálam így szokott működni. Nem simán a gondolataim hatására huppsz és csoda szerűen megváltoznak a dolgok. Hanem a gondolataim hatására, a mantrázott mondatok hatására, hogy az jár az agyamban folyamatosan, eszembe jutnak a megoldások.

2021. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
93%
Lehet, hogy a szöveg, amit szuggeráltál magadnak nem volt elég pontos. Nem határoztad meg, hogy hogyan szokj le pl a chipsről, csokiról. Ösztönösen az, ami megbetegít, vagy amitől undorodsz, azt nem fogod megenni. Ez is egyfajta leszokás, csak nem feltétlen úgy, ahogy elképzelted. A célt el tudod érni így is, csak mellékhatásokkal.
2021. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!