Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban a Vác környék...

Szőke Evelin kérdése:

Egyre gyakrabban a Vác környéki óvodákban, hogy létezik a közelben egy rém, Váchartyáni Lidércként emlegetik. Ez csak amolyan városi legenda vagy tényleg figyeljünk?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, de a gyerekedre mindig figyelj oda, ha igaz a sztori, ha nem, mert manapság mindenhol lehetnek ilyen patkányok.

Ha igaz, és ez a kötsög megpróbálja vegzálni a gyerekeket, akkor úgy pofán kell b*szni egy lapáttal, hogy kiköpje az összes fogát.

2021. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dezsőke1980 válasza:
Nem alaptalan. Sajnos Váchartyánba is kerülnek be folyamatosan új emberek, én is hallottam egy görnyedt hátú, egy elég horrorisztikus kinézetű autista tekintető 60 körüli manuszról, mint a "település lidérce". Szóval tényleg tessenek vigyázni!
2021. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!