Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valakit...

Létezik olyan, hogy valakit nem lehet sehogyse megbántani, mert valóban nem érdekli a negatív kritika?

Figyelt kérdés
És ha valakiről ilyen szinten leperegnek a bántó szavak, az képes még empátiát érezni bárki iránt?
2021. szept. 6. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyen ember súlyos elmebetek.
2021. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
ja ha pszichopata.
2021. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Rólam mindenki azt hiszi, hogy ilyen vagyok mert mindenre csak vállat vonok és fa arcot vágok. De amikor egyedül vagyok itthon, ob heti 1x rám jön a bőghetnék és olyankor jól kisírom magam utánna megint 1 hét fa arc. Nem vagyok pszichopata, ccsak nem akarom hogy lássák ha megbántottak, nem adom meg az örömöt senkinek a "na most jól megmondtam érzéssel", ha látja hogy sikerült bántania. Szóval szerintem nincs ilyen. Ha van akkor az beteg.
2021. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi orvos van itt, hogy rögtön betegeznek. Szerintem meg alap dolog, hogy más véleményére szarunk rá jó magasról. Ha engem kritizálnak, akkor én átgondolom: jogos? Ha igen, akkor elismerem, hogy sügér voltam és változom, ha nem jogos, akkor meg mutatok neki egy fityiszt és tojok rá magasról.
2021. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
4. És persze te még soha nem voltál megbántva.
2021. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapjába véve engem nem érdekel a negatív kritika. Lesz4rom az embereket. Főleg a vadidegeneket. Nem érdekel a véleményük, mit gondolnak, stb.

Ha negatív kritika ér, nem sértődök meg, maximum visszaszólok. Szeretem az ilyet, mert kiélhetem a bennem lakozó bunkóságot. Sokszor direkt azért szólnak be, hogy megsértsenek, és jó látni hogy visszájára sül el a dolog. Feltöltődök tőle.

Empátiára képes vagyok, olyan emberekkel törődök akiket szeretek, és az állatokkal.

2021. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem is elég nehéz megbántani. Nem állítom, hogy lehetetlen, de nehéz.

Az meg, hogy a negatív kritika lepereg-e az emberről, az egy másik dolog. Mert attól, hogy nem pereg le, hanem megfogadom (vagy egy részét megfogadom), az nem azt jelenti, hogy megbántódom tőle.

És a negatív kritika nem ugyanaz, mint bántó szavakat mondani valakinek.

Ha velem valaki direkt bunkón, bántóan viselkedik, pont az pereg le rólam. Mert az illető magát minősítette, innentől csak magamban elmondom, hogy "nyald ki a seggem", és részemről le van zárva a téma. Ő meg azt látja, hogy faarccal végighallgatom, és utána teszem tovább a dolgom, nem izgatom magam rajta.

És véleményem szerint ennek semmi köze az empátiás készséghez. Szeretném hinni magamról, hogy nagyon is van bennem empátia. Nem minden helyzetben és nem mindenki iránt, de pl. gyerekek iránt nagyon is.

2021. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az a normális, ha valakit csak a hozzá nagyon közel álló személyek tudja megbántani, mások véleményére meg tesz magasról.

A negatív, de konstruktív kritika pedig nem ok arra, hogy valaki megbántódjon.

2021. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha valaki, akinek nem érdekel a véleménye, kritizál, az nem érdekel, és megbántani se fog. Ha valaki fontos nekem, az úgyis úgy fog kritizálni, hogy még hálás is leszek a visszajelzéséért, tehát szintén nem fog megbántani.
2021. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Ezt így átgondolva olyan, mintha kikapcsolta volna az érzelmeit, úgyhogy ez probléma...
2021. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!