Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki esetleg ért a tenyér...

Valaki esetleg ért a tenyér olvasáshoz/ tud linkelni cikket ami tenyéren lévő anyajegyekről ír?

Figyelt kérdés

Keresgettem angol nyelvű cikkek között is, de sajnos pont arról az elhelyezésről nem találtam hasznosat, ahol nekem van. Nem olyan régen jelent meg a bal tenyeremen egy anyajegy.


[link]


2021. okt. 12. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá filctollal valamit, azt el tudom olvasni!
2021. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laylah ***** válasza:

Nem jelent semmit.

Régi ismerősöm foglalkozott ilyennel, elmondta, hogy tenyérolvasáskor a tenyér maga csak díszlet, nem onnan olvassa ki a dolgokat, hanem az érintés által jövő megérzéseit mondja el.

2021. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 - igen, hiszen a kinézet alapján ellenőrizhető lenne, hogy csaló.

Pl. valakinek hosszú az "életvonala", de meghalt 15 évesen, akkor egyből lebukna a sudri.

2021. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Astronaut, nem erre gondoltam. De pl. volt anno a baráti társaságunkban egy lány, ők ketten nem ismerték egymást, akkor találkoztak először, és kért egy "tenyérjóslást". Senki sem tudott róla, nem is látszott a lányon, a srác viszont megmondta neki, hogy úgy látja, nemrég meghalt valakije. A nagymamája volt, 1-2 héttel azelőtt. A többire nem emlékszem már, miket mondott neki, mert ez olyan 10 éve volt, de ez megmaradt, és a többi, amit mondott, az sem volt téves.
2021. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!