Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért mondják azt másokra h...

Mért mondják azt másokra h előző életében?

Figyelt kérdés
Senki nem tudja h élt-e előző életében,és h mi volt akkor hol volt mit csinált. Mégis mért mondják? vagy esetleg ez tényleg igaz?
2010. szept. 2. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tudja, hogy hányszor élünk, és mit csinálunk.

Lehetnek utalások, pl ha félsz a macskáktól, akkor egér voltál előző életedben, vagy ha félsz a víztől, akkor vízbe fulladás volt a halálod oka.

Én ha valamit nem akarok megcsinálni, akkor szoktam mondani, hogy majd a következő életemben.

2010. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

A budhizmusból jött át, még ki tudja mikor.

Nekem tetszik, ha nagyon megtetszik egy férfi (ami azért ritka), de nem kezdhetek vele, akkor erre gondolok, hogy talán a másik életünkben társak voltunk vagy leszünk.

2010. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Mert ezt így szokás mondani különböző helyzetekben. Szófordulat.

"Ezer éve nem láttalak" -> Attól a delikvens még nem hegylakó.

"Ha ő a kútba ugrik, te is utána ugrasz?" -> Mi a francért ugrana kútba, még ha talál is egyet?

"A rák egye ki a beledet!" (Győzike) -> Én konkrétan még egy gyilkos rákkal sem találkoztam.

2010. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"A rák egye ki a beledet!"

Ezt szerintem a rákos betegségre mondják, nem az állatra.

2010. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat :)
2010. szept. 2. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam mondani, ha találkozom egy idegennel, és első pillanattól kezdve tök jól kijövünk egymással:


- Szerintem mi előző életünkben ismertük egymást :)

2010. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan fogsz még hallani vagy olvasni róla, az Élet több születés és több meghalás váltakozása. Mindegyik életünk egy-egy tanösvény. Ha jól tanulunk, és jó válaszokat adunk az Élet kérdéseire, a tanév végén magasabb osztályba léphetünk.
2010. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez k*rva mély volt.
2010. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!