Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen "drogszerű...

Normális hogy ilyen "drogszerűn" is tudok látni, jó lehet abszurd, mert az alkoholon kívül keményebbet nem próbáltam, csak a leírások alapján?

Figyelt kérdés
Meditálni viszont szoktam.
2021. okt. 21. 15:46
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Konkrétan milyen módon módosul a látásod? Mivel tapasztalsz többet, másabbat, mint normális látás mellett?
2021. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát így be tudom "hullámoztatni" a dolgokat, esetleg szívtónust máshogy látni(bár erre egy szemüveg is képes), de azért ilyen természetfeletti lényeket nem látok, bár nem tudom hova fogok jutni ezzel, viszont sokkal nyugodtabb vagy és jobban átlátom a legtöbb problémámat. Emellett természetesen olvasok pszichológiai és hasonló könyveket is.
2021. okt. 21. 16:00
 3/13 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem mostanában egy ilyen kiüresedett állapotot is tudok produkálni (nem kiégett).
2021. okt. 21. 16:05
 4/13 Grimfox ***** válasza:
100%
A szem fókuszának változtatásával, és "meredéssel" ezt bárki el tudja érni. Ezek optikai elváltozások. Ha a szemed fókuszának megváltoztatása nélkül, pusztán az által meg tudod változtatni azt amit látsz, az már érdekesebb jelenség, bár még az is normális kategóriába esik. Ha az utóbbi a helyzet, annak lehet köze ahhoz, hogy meditálsz.
2021. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Grimfox ***** válasza:
100%
A kiüresedett állapot majdnem biztosan a meditáció eredménye.
2021. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Furák ezek az életszakaszok amúgy régen azt se értettem hogy az aromaterápiának mi értelme van, aztán mióta használok füstölőket rájöttem hogy ilyen apró mentális dolgokat teljesen le tudnak nyugtatni.
2021. okt. 21. 16:27
 7/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Én a meditációval voltam így. Nagyon sokáig nem tudtam megtanulni, és nem is értettem, mi értelme lenne. Aztán rájöttem, hogy rosszul próbálom megtanulni, és amikor sikerült, akkor jöttem rá arra is, hogy jóval többről szól, mint amit addig gondoltam.
2021. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
7ee: hogy jöttél rá, hogyan kéne?
2021. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Próbálkoztam. Követtem a leírt meditációs módszereket. Persze nem sikerült. Aztán egyszer belealudtam a kísérletezésbe, és akkor esett le, hogy nagyon nem voltam ellazulva, meg korábban még elmélyült állapotba se jutottam. Ha előbb megtanultam volna ellazulni, testileg, és mentálisan is relaxálni, első pár alkalommal sikerült volna a meditáció. De azt sehol nem írták, hogy előbb tanuljak meg relaxálni, és csak utána próbálkozzak meditációval. Évekkel később találtam olyan könyvet, ahol leírták ezt a fokozatosságot is. Ezzel a könyvvel kicsit korrigáltam az addigi módszeren, és azóta nincs gondom.
2021. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tudsz írni esetleg könyv címet? Ahol relaxálsz, abban a helységben pl mennyire van sötét vagy csend?
2021. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!