Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezosók hány százaléka...

Az ezosók hány százaléka próbált már valami szert? Úgy látom leírásokból, hogy elég sokan. Ez azt jelenti, hogy ezek a kulcsok a felsőbb dimenziókhoz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én meditációt és irányított légzéstechnikát használok ha a természetfelettivel akarok kapcsolatba kerülni.

Csakraharmonizációra is jó,vagy chi energia feltöltésre.

2021. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
77%

A különböző szerek hamis tapasztalást adnak. Aki komolyan gondolja, nem használ ilyesmit.

Az meg, hogy sok helyen a sámánok használtak ilyet, nem ellenpélda. Ők gyerekkoruktól tanulták irányítani a transzot drogok hatása alatt, és csak bizonyos szertartásokhoz használták. De a valóságban még a sámánok többsége sem pszichedelikumokkal dolgozott.

2021. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Carlos Castaneda több évig tanulmányozta az indián sámánkultuszt.

Őt bevezették az úgynevezett ERŐNÖVÉNYEK használatába.

Több könyvébe is leírta, hogy milyen hatást tud elérni egy igazi sámán ilyen növények segítségével.

2021. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

3 és mil,en hatást tud elérni?



Én nem használok semmit amúgy.

2021. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én aleister crowleyról olvastam épp. Meg ole nydahl is. eckhart tolle is próbált.
2021. okt. 22. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Tisztán is ilyen vagyok. Szóval nekem nem kell bár 1 félét próbáltam...de ugye minek?


Igen néz csak nyugodtan "tiszta" hülyének...


Az utóbbi 1-1,5 évben a szkeptikus jelzőt kapom...


Nem hiszek a természet felettiben vagyis abban igen amit annak neveznek de az is természetes, mint a levegő.

A magasabb dimenzióba meg egyáltalán nem. Más dimenziók lehetnek, pl én itt jobbra megyek, másikban vissafordulok, vagy egyenesen tovább vagy balra, avagy bálra. Magyarul minden út be van járva csak gcire máshol. Ez simán lehet ugyanúgy fszság, de ha valakit ez megnyugtat akkor higgye, szerintem ezzel nincs gond. Csak ne erőltetse senki a saját hitét másra.

2021. okt. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutass a neten pszichedelikumok témában. Vagy inkább youtubeon.


Rengeteg eszköz van. A tudatmósosítók is ilyenek. Egyes tudatmódosítók képesek olyan lehetőséget adni, hogy az egyén előtt megnyíljon a világ, így több valóságot érzékeljen.


Én már végigjártam az összes felettünk lévő dimenziót a mennyországgal bezárólag.

2021. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 és most előrébb, mint a postás néni abszolút értelemben?
2021. nov. 27. 09:37
 9/11 anonim ***** válasza:
#7, mesélj a mennyországról.
2022. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Én domestost használok. Démonirtásra is ajánlották itt. De csak a lakásban használom.
2022. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!