Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért jönnek ide az ezotériába...

Miért jönnek ide az ezotériába olyanok aki nem hisznek benne? Legalábbis, miért jönnek butaságokat írkálni?

Figyelt kérdés
Szerintem a Kérdező nem arra kíváncsi, hogy aki nem hisz benne, hogyan tudja lehülyézni, hanem értelmes válaszokat vár.
2010. szept. 4. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
VAnnak bunkók,sajna ezt el kell fogadni,ugyan akkor vannak hülye kérdezők is,az sem vitás.A legegyszerűbb dolgokba is beleképzelnek mindent.Én nem annyira hiszek az ilyenekben,de mindig értelmes választ adok.
2010. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ezért a kérdésért nemhogy letámadnak, hanem ki is csontoznak.
2010. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Azért jövünk, mert ilyen dolgok nem léteznek, mi csak próbáljuk helyes útra terelni a tudatlan embereket.
2010. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

de ha annyira hihetetlen amiről itt beszélünkakkor kerüljétek el az oldalt.

hagy higgyünk már abban amiben akarunk.

ha mi kibirjuk hogy ahitetlenere ne erőszakoljuk rá az akaratunkat akkor lehet minket is békén kéne hagyni..

2010. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Bárcsak 500 éve is lettek volna ilyen dicső emberek, kik a tudatlanokat probálják a helyes útra terelni, akkor sikerült volna még 100-200 évig laposnak hinni a Földet. "Csak azt tudjuk, hogy nem tudunk semmit" Honnan tudod, hogy ami ma ezoterikusnak számít, 100-200 év múlva nem lesz tudományos tény? Várj csak, tudom honnan tudod, mert ezt tanultad a könyvekből, igen, 500-600 éve is azt tanulták hogy a Föld lapos.
2010. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, az a gond hogy az ezoteriát és a tudományt 2 külön dolognak tartják, pedig szerintem az ezotéria is tudomány csak nem tudjuk még megmagyarázni. Néhány tanult ostoba azt hiszi hogy a mostani számítógépeink, a legfejlettebbek és hogy már nem is fog fejlődni, ergo , amit a mostani számítógépeink nem dolgoznak föl, az nem létezik.


Vegyük például az aurát, most már tudjuk hogy az ember is ad ki energiát, az a különbség hogy az ezoterikusok régóta tudják hogy létezik és máshogy hívják

2010. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ezoteria, az a lathatatlanrol szol, es nem csak a magiakrol, a joslatokrol.

En hiszek a szellemvilagban es a lelekben is, van amit elfogadok es van, amit nem.


Enis felfigyeltem mar arra, hogy talan 1 ovodas koru gyermek a kerdest feltevo, vagy a valaszolo, de En ilyenkor nemis valaszolok.

A megoldas az, hogy "nem veszunk" tudomast Roluk, s aztan majd csak megunjak es eltunnek, mint a natha!

2010. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

azért jövünk, hogy észhez térítsünk.

pl egy ember írja hogy szédül, meg fekete foltokat lát a szemével, milyen fajta szellem lehet.

én meg leírom hogy több A vitaminban dús ételt kellene ennie, mert az igazság, ezért lát így.

szellemek meg nincsenek, aki tud idézni, az küldjön ide hozzám egyet. bár többször kértem már ezt, hogy küldjenek, nem érkeztek meg a szellemkék.

a jóslásos része pedig:

Miért nem a jósok nyerik az ötöslottót?

Miért nem tudják megmondani a jósok, hogy mikor lesz cunami vagy földrengés?

Azt bezzeg megmondják, hogy 1 éven belül pénz áll a házhoz és a szerelmi életében bonyodalmak léphetnek fel.

2010. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

engem az idegesít a legjobban, hogy legegyszerűbb fizikai jelenségeket mágiának meg szellemeknek címkéznek.


Tudod, sok buta embert ki kell oktatni, hogy értelmesebb dologgal foglalkozzon, ami netalán az emberiség javát is szolgálná.


Sok hülye ember halad visszafelé értelmileg a sötét középkorba.

2010. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
akkor aki nemhisz az ezotériába az higgyen a tudományban. csak hagyjon már minket!!!
2010. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!