Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok, akik túlzásba viszik a...

Azok, akik túlzásba viszik a magyarságtudatot, el is hiszik azokat a butaságokat, amiket folyton mondanak?

Figyelt kérdés
100% magyar meg ilyenek
2011. júl. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te elhiszed, hogy butaság, amit annak gondolsz?
2011. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen, belegabalyodtak a hazugságba... szerencsétlenek annyira gyűlölik a zsidókat az állítólagos kiválasztottásgukért/felsőbbrendűségükért/uralomért, hogy mindent elhisznek, ami őket, magyarokat felsőbbrendűnek tünteti fel... én is magyar vagyok, csak nem ebből az az eszement pogány fajtából...
2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye kérdés, mert nincs benne mire gondolsz :-)

Ha a hangosabb fajta nagymagyarokra gondolsz... hát kitudja a történelem nem egy egzakt tudomány és a történelem hamisítás nem új keletű dolog. ki tudja hogy a mai történelem például nem e egy többszörösen ferdített dolog, és kitudja ki ferdíti ma is a nagymagyarok vagy a nem azok.

De hagyjuk az összeesküvés elméleteket.

biztos hogy egy részük elhiszi amit mondanak.

De ha,ár zsidózás. a zsidókat pont azért nem szeretik mert ők felsőbbrendűnek tartják magukat és családiasan össze tartanak, ami egyébként egy nagyon jó tulajdonság (a kiválasztott nép), de pont ugyan ezt csinálják a nagymagyarok is.

Olyan hogy 100% magyar nem létezik, fizikai képtelenség. Eurázsia népeinek többségéből hordozunk genetikát, mivel végig kalandoztuk a sztyeppét az üveghegyeket és az operenciás tengeren túl is eljutottunk. Aztán letelepedtünk, és a keveredés nem állt meg jöttek a szlávok a németek a mongolok a törökök majd az oroszok is.

Az én család nevem pl legalább 700 éves :-) Nem valószínű hogy rokona lennék a híres első viselőjének de azért én büszke vagyok rá, ettől még nem leszek magyarabb.

2011. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éppen írhattál volna néhány példát a butaságokra, amiket folyton mondanak, mert ez így kérdésnek elég karcsú.
2011. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!