Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mondtatok butaságokat szülés...

Mondtatok butaságokat szülés alatt? Többi lent,

Figyelt kérdés

amikor én szültem utólag visszagondolva egy csomó hülyeséget kérdeztem meg mondtam a szülésznőnek.

például amikor már annyira brutális tolófájáaim voltak

ráadásul első baba nem tudtam mi hogy működik ők meg nem nagyon mondták mi fog történni egyszer csak közöltem hogy


nekem kakálnom kell :D


ő meg mondta hogy : erre várunk !!


utolólag eszembe jutott hogy olvastam hogyha a baba nagyon lent van nyomja a végbelet, és székelési ingered van

nahát én pont ezt éreztem de azt hittem hogy kaki lesz, pedig előtte kaptam beöntést.

azt is mondtam hogy elfogok ájulni már nem bírom ki

mert visítoztam is..ÁÁh..

jó égő lehetett így visszagondolva..

nektek vmi sztori?..


2011. júl. 4. 14:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy fogadott orvosod, vagy szülésznőd volt-e, de ha igen, ez részben az ő hibájuk, hogy nem készítettek föl, szóval, ha valakinek ciki, akkor csakis nekik. De egyébként meg nem az :), a következőnél már mindent tudni fogsz a mostani tapasztalatok után.

Azt én is mondtam, hogy nem bírom tovább, akkor úgy is éreztem.

Én is adtam ki hangokat, sőt a szülésznő mondta, hogy ne fojtsam vissza, nyugodtan ordítsak, kiabáljak, ha úgy érzem.

2011. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

sziasztok

nem volt fogadott dokim..

de azért szerettem volna ha közlik mi történik mi lesz stb..

de hát ez van

könyörögtem fájdalomcsillapítóért de még azt sem kaptam..

2011. júl. 4. 14:30
 3/44 anonim ***** válasza:
47%

Miért kéne kiírni? Ha nem bírja a gyenge kicsi fiú lelked akkor nem kell végigolvasni.

Eleve minek jössz a szülés témakörbe ha rád tör a sírás a téma hallatán?



Kérdező: Saját tapasztalatom nincsen, de mikor szülészeten voltam gyakorlaton volt olyan anyuka aki úgy nyögött szülés közben a szomszéd szobában, hogy többen azt hittük a babája sírt fel. Hihetetlen volt. Még a kismama is elmosolyodott aki éppen túl volt a szülésen olyan komikus volt az egész.

2011. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Én még pocis vagyok, de anyukám általi idézetet tudok, mikor én születettem.

Egyik:

elájult egy nyomás közben, aztán megkérdezte, mikor észhez tért, hogy -hol vagyok? ez meg mi?

Majd nyomott egy nagyot, amire azt mondták, az utolsó (persze mindegyikre ezt mondták), és mikor megvolt vele, felsóhajtott, hogy - de jó, végre... de miért nem sír fel?

Erre a doki: Azért, mert még bent van...

2011. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
jaj de rossz kislány voltál hát nem akartál kibújni? :)
2011. júl. 4. 14:33
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát, három napig nyúztam anyut :S Biztos tudtam, milyen gonosz tud lenni a világ :D Remélem, csak a töredékét kapom vissza a pocilakómtól... én belehalnék a 3 nap kínlódásba.
2011. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

én még sose ájultam el.szülés után először.amikor felkeltem közöltem,hogy bocsánat de elaludam ők meg mondták nem elaludt,hanem elájult

ez gáz volt

2011. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%
Annyi a sztorim, hogy az első szüléskor én is túlságosan "elengedtem magam", ezért a második gyermekem születésekor megpróbáltam viselkedni. Olyan jól titkoltam hogy mennyire fáj, hogy csak az utolsó pillanatban kezdtem kiabálni, hogy "jön a gyerek" mert már a tolófájást éreztem. Ijedtében mindenki kiszaladt az orvost keresni, aki mikor bejött, közölte, hogy nem kell itt a pánikot kelteni.Ő 8-ra jött be dolgozni, a fiam 8 óra 3 perckor született. Jó, hogy nem maradt le róla. A születés idejéhez meg beírtak 8 óra 8 percet. Azt miért??
2011. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésem sürgősségi császár volt. Végig azon agyaltam, hogy mi van a babával. Amint kivették egyből olyan ordítást rendezett, hogy zengett az egész műtő, én meg kérdezem az orvost: "ugye él?" Mire Ő: "Maga szerint én ordítok ennyire?"
2011. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
jaj ez furi volt utolsó :)
2011. júl. 4. 15:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!