Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdemes az NLP-vel foglalkozni...

Érdemes az NLP-vel foglalkozni "kitanulni"?

Figyelt kérdés
Már évekkel ezelőtt bukkantam rá az nlpre, akkor olvasgattam is a témába, vettem nlps könyvet, érdekesnek találtam. Most újra előjött bennem ez a dolog, szeretnék önfejlesztéssel foglalkozni, bizonyos dolgokat megváltoztatni magamban, dolgokat "átírni" magamban. Így hát ez jutott eszembe hogy elmennék egy nlp tanfolyamra ha lesz rá pénzem. Egy csomó pozitív és érdekes dolgot írnak a változásról az egyik ilyen nlps oldalon ahol hirdetnek tanfolyamokat. Na de érdemes, megéri belefektetni időt, pénzt, energiát? Akik voltak már ilyen tanfolyamon mi a tapasztalatuk?
2021. nov. 11. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Saját lelked tanitasara, fejlesztésére hosszú idő alatt megéri. Saját magad mestere lehetsz, én így szereztem külön pszhiológiai tudást évek alatt, persze nem pszhiológus vagyok. Nem árt a tudás ha jó helyen vagy vele
2021. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szart se ér

Megvaltoztatni magad csak mély meditacioba tudod

2021. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!