Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halál után lesz valamiféle...

Halál után lesz valamiféle áttekintés azokról akikkel kapcsolatba kerültünk életünk során, mi volt a jelentőségük,jól tettük e azt ahogyan bántuk velük stb?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nincs olyan,hogy halál meg élet. Ezt csak mi gondoljuk. Minden egyfajta egységes, örök létezés. A lényeg: "Sose halunk meg"
2021. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
A tibeti buddhizmus szerint a haldoklásunkkor látjuk az egész életünket, de nem lineárisan "lepereg" időrendben, hanem egyszerre, mint egy panorámaképet. És nem csak azt látjuk hogy mit tettünk másokkal, hanem érezni fogjuk amit ők éreztek. Tehát ha becsaptunk, megcsaltunk stb. másokat, érezni fogjuk hogy mit éltek át.
2021. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Halálközeli állapotban van ilyen vagy Ayahuasca, DMT és hasonló szerek hatására. De hogy fizikai halál utána mi van, azt senki em tudja. Nekem 2x volt ilyen. Az egyiknél időrendben lepörgött mint egy film, a másiknál pedig részletesen kielemezve a főbb pillanatok, külső szemlélőként láttam, éreztem, hallottam minden jelenetet ami fontos volt. Az első baleset volt a második Aya szertartás.
2021. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Halál után már nem lesz semmi.


Egy élet, egy esély.

2021. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már az életem filmjét, pontszerűen összesűrítve.

(A körülményekről nem szeretnék beszélni)


#1, egyfelől igazad van, másfelől -egyelőre - duális világban élünk. Ahol van élet, és van halál.

2021. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!