Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itt ezoban hány ember lehet...

Itt ezoban hány ember lehet aki nem csak a felszínből kapart le valami spirituális tudást?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 20:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

SZücsöm. Nem értetted meg amit írtam és köszönöm, de nem kértem, hogy az én véleményem a te saját kategóriáidba belerakd.

A magas lovon ülve biztos magányosan legyezgeted magad a szerinted univerzális tudásoddal.

Nem kell mindent túlbonyolítani. Nem attól lesz valaki intelligens.

26

2021. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 SZücsöm ***** válasza:
41. Minden rendben? Nekem elmondhatod ha valami bánt.
2021. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy olyan 20 válaszra jut egy olyan, ami nem trollkodás, ha a saját kérdéseimet nézem. De összességében azért bőven találni értelmes kérdéseket, és "mély" válaszokat is.

(egy szintén felszínkapargató)

2021. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Hát gondolom, van az a kérdés ami alá trollkodásnak tűnik egy válasz, na meg abba is bele lehet esni, hogy van aki azt hiszi troll kérdés, miközben komolyan gondolják.
2021. nov. 24. 15:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!