Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a túlvilágon...

Szerintetek lehet a túlvilágon földi filmeket nézni és földi zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik szerint létezik túlvilág, és élet a halál után, esetleg fogantatás előtt.

Írjátok le, miben hisztek, mit gondoltok a Földön készült filmek és zenék túlvilági elérhetőségével kapcsolatban, és miért?



2021. nov. 26. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Az én meglátásom (és információim) szerint, azon a túlvilágon, amire te gondolsz, bármit megkaphatsz, legfeljebb nem ilyesmit akarsz már.
2021. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ott csak túlvilági filmek és zenék lesznek,azokból választhatsz.
2021. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
76%

Ha van valami, akkor nagyjából leszűkíthető 2 opcióra.

1. Hogy ott van MINDENKI aki eddig meghalt, tehát tömegnyomor, ott nem tudom hogy milyen lehetőségek lennének. Vagy hotel szerűen van elrendezve a dolog, akkor legalább kereshető a dolog, illetve ez volna az értelmesebb dolog, de persze nem tudok róla semmit

2. Csak egyedül vagy egy üres helyen, és az lesz ott, amit szeretnél, kb. mint amikor tudatosan álmodsz, de hogy ott más halottakkal, netalán még élőkkel hogy kommunikálnál, azt nem tudom.


Viszont arra gondolok, hogy valószínűleg akármelyik eset is volna, szerintem csak azokat a tartalmakat láthatnád, hallhatnád stb. amikkel volt kapcsolatod a földi életben is. Legalábbis ez tűnik logikusnak nekem.


De mondom, ez mind személyes vélemény.

2021. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát, szerintem ha van túlvilág, akkor az merőben más, mint a földi élet. Amit itt érzékelünk, hangokat, színeket, stb, azt mind a testünk teszi lehetővé. De a túlvilágon valószínűleg nincsen fizikai testünk, ha bármilyen formát is öltünk, az kétlem, hogy hasonlítana a jelenlegire, mert az nem Föld 2.0, a túlvilágon nem újjászületünk egy másik életbe, ahol ezekre lenne lehetőség.

Biztos ott is érzékelünk, csak teljesen máshogy.

2021. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én is másnak képzelem a túlvilági létet, mint az ittenit. De van néhány olyan zene és film, amiket annyira imádok, hogy úgy érzem, talán azok miatt akartam ide a Földre leszületni. Némelyik zene vagy film esetén egészen katartikus élmény volt, ahogy rátaláltam.

Ezek borzasztóan hiányoznának, ha meghalnék, de tovább élne a lelkem valamilyen formában.

Ha valóban ilyesmik miatt születtem, akkor kellett, hogy valami módon a fogantatásom előtt tudomást szerezzek róluk. Viszont ha meg kellett születni miattuk, akkor talán nem voltak elérhetőek odaát.

2021. nov. 26. 21:50
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, én a finom ételekkel, ízekkel vagyok így, úgy érzem, nagyon hiányzna az evés, ha ott nem lehetne. Egyébként szerintem simán lehet onnan látni földi dolgokat, csak a fizikai test korlátai nélkül. Nekem sikerült bizonyos módokon kommunikálni elhunyt szeretteim el (idegenekkel soha, és e két illetővel még életükben ígéretet tettünk egymásnak, hogy ha van túlvilág, mindent megpróbálnak, hogy jelezzenek valahogy). Rádióhullámokon, interneten keresztül tudnak üzenni, nem is akárhogy(tudom, őrülten hangzik). Szóval filmek, zenék, videók az ő eszközeik is, látják. Én viszont a sütievésre nem sok reményt látok ott, ez kissé bánatossá tesz.
2021. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 SZücsöm ***** válasza:
72%

3 as. Erősen kétlem hogy fizikai térhez lenne kötve egy túlvilági lét. Továbbá csak azért tűnik logikusnak a 2 es pont után írt gondolatmeneted mert hiányos "ismeretek" alapján alkottad a véleményedet.


Van az a fogalom hogy kollektív tudat/tudat alatti. Ha létezik túlvilág, ahol még a tudat is él akkor simán elképzelhető hogy ott minden tudás megtalálható és mindenki által hozzáférhető.


Több halálközeli élményes beszámolónál beszéltek arról hogy olyan nyelveket értelmeztek amit nem ismertek, + távoli történéseket láttak,hallottak vagy szimplán egy helyszínre gondolva ott találták magukat, vagy hallották az emberek gondolatát. Persze lehet hogy mind kamu vagy halucináció.


A lényeg hogy ezek a beszámolók és maga az az ezoterikus gondolat hogy minden egy pontból indult ki (Isten) és halál után valamilyen szinten visszakapcsolódsz, inkább tippelnék a közös tudat/tudásra.


Én nem hiszek a mézes mázos happy end -ben. Szerintem ha van lélek akkor a köztes állapotban nincs tudat.


Ha mégis lenne akkor asztrálisan tudom elképzelni. Az pedig úgy működhet hogy az elmeállapotoddal/érzéseiddel/gondolataiddal változtatod a körülötted lévő világot. Kb mint egy álomban csak maga az érzékelés valósabb és összefüggőbb. De még így is képlékeny mint 1 álom. Így valós lehet a pokol és a menny elképzelés olyan értelemben hogy mindenki magának teremti a környezetét, de a labilis tudat rémeket szül mint egy álomban.


Olyan érdekes elképzelést is olvastam hogy valóban minden tudás öszpontosul a lélekben és így rettentően unalmassá válik a lét, és ezért akar újjászületni a lélek.


De ha tippelnem kéne én a materialista mindennek végére, vagy a köztes lét üresség és "törlődésre" szavaznék. Ami bizonyos értelemben kb ugyan azt jelenti.

2021. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 SZücsöm ***** válasza:
72%

6 És hogyan üzennek rádióhullámokon és interneten keresztül? Csak mert az internet (és a rádióhullám is) teljességgel a fizikai léthez tartozik. Tényleg kíváncsi vagyok.


Továbbá mi a véleményed arról hogy itt van még kb 7 milliárd ember és rettentően kicsi % a állítja azt amit te. (Hozzáteszem nagyon sok szimplán mentálhigéniás problémákkal küszköd)A többieknek miért nem üzennek? Ők nem tudják kezelni a Ghost Radio-t /Internetet?


Tényleg kíváncsi vagyok miből következtettél arra hogy üzennek neked interneten keresztül.

2021. nov. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem is üzentek már elhunyt szeretteim, de nekem álmomban és meditációban.
2021. nov. 27. 09:13
 10/19 SZücsöm ***** válasza:
100%

9 Amíg az üzenet nincs kapcsolatban a valósággal méghozzá olyan módon hogy az információ amit "közölnek" veled, előzőleg ismeretlen volt számodra és utólag kiderül hogy igaz: pl elmondják neked a családi trezor kódját, hova ásták a kincset a kertbe, nyerő lottószámok stb... addig semmi nem utal arra hogy nem csak te projektálod a valóságra a vágyaidat. Értsd szimplán álmodsz,merengesz.


És miért írom ezt? Mert nekem konkrétan van egy ismerősöm akit elhagyott a felesége a gyerekével 1ütt. Nem meghaltak csak összepakolt a nő egy nap és csókolom. Tehát még csak halálról (végső búcsúról) se beszélhetünk.


És ez az élmény elég erősnek bizonyult ahhoz hogy bánatában azt hallucinálja hogy ott vannak vele a szobában. Állítása szerint se nem ivott, se nem vett be semmiféle szert, mégis olyan erős/élethű volt a jelenés mintha tényleg ott áltak volna mellette. És mind ezt ÉBREN tapasztalta!


Tehát nem. Egy érzékelés főleg pl egy álombéli nem jelent önmagában semmit, nem megbízható. Majd ha olyan információt közölnek veled mint amit feljebb írtam akkor érdemes azon elgondolkozni hogy ez most valós kommunikáció lehetett e.

2021. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!