Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a túlvilágon...

Szerintetek lehet a túlvilágon földi filmeket nézni és földi zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik szerint létezik túlvilág, és élet a halál után, esetleg fogantatás előtt.

Írjátok le, miben hisztek, mit gondoltok a Földön készült filmek és zenék túlvilági elérhetőségével kapcsolatban, és miért?



2021. nov. 26. 16:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10 Közöltek velem olyan információt, amit korábban nem tudtam, és utólag kiderült, hogy igaz! Bizonyítani hivatalosan nem tudom, de nekem a hitemhez ennyi bőven elég.
2021. nov. 27. 09:44
 12/19 SZücsöm ***** válasza:
100%

Nem is kell bizonyítanod. Neked kell tudnod milyen léptékű az információ. értsd. olyan amit amúgy tudat alatt tudhattál vagy sejthettél vagy olyan ami kizárt hogy tudj. sarkított példa : nyerő lottószámok.


Ha ilyen információt közölne velem egy hang a fejemben én is elgondolkoznék azon hogy lehet hogy nem velem van a baj.


Persze én azon is elgondolkodnék hogy nem -e kollektív tudat/tudat alatti-ról van e szó vagy hasonló jelenségről.


De mivel sok furcsa halálközeli élményes beszámolóról hallottam már azt se tartom kizártnak hogy tényleg kommunikált veled valaki.


Csak ilyenkor fenn áll a kérdés. Itt vagyunk a földön több mint 7 milliárdan. Miért nem üzengetnek mindenkinek? Miért csak egy rettentően kis % számol be ilyen jelenségekről?

2021. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt mondják a menny 1000x jobb mint a föld összes jója, tehát az a minimum, hogy a kommentárodra a szereplő még válaszol is.
2021. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12 olyan infót közölt velem az illető halott lelke, amit egyáltalán nem sejthettem, akkor még senki nem tudta. Először én se tudtam mire vélni, csak amikor megtudtam a valóságban, utólag esett le, hogy ezt mutatta meg nekem.

Lottószámokat nem tudják sajna. 😅

Régen is voltak táltosok, sámánok, akik kapcsolatba léptek a szellemvilággal. Nem minden embernek van ehhez képessége, érzéke. Ha belegondolunk, mennyire materialista világban élünk, az emberek nagy része az ilyesmit alapból baromságnak tartja, nem csoda, hogy nem sokakkal történnek hasonlók.

2021. nov. 28. 10:19
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
6-os vagyok. Nem akárki és nem akárkinek üzen, hanem csak olyan közelálló 2 személy üzent csak nekem, csak akkor csak olyat, amiről életében beszéltünk. Itt személyesen neki feltett kérdésekre adott választ, amit később igazolt az élet. Pl. voltak szerencseszámai a legjobb barátomnak. Halála előtt mondta nekem, mégegyszer, mintha nyonatékosítani akarná, hogy figyeljek. Halála után zenét hallgattam, zeneválogatást. A legjobban tetsző ismeretlen zene az a szám volt (pl. 32.) ami az ő száma volt, egy házról szólt. Megjegyeztem, hogy majd letöltöm, de nem foglalkoztam vele. Aztán láttam hetek múlva egy hirdetést, egy lakásról, ami annyira tetszett, hogy végül megvettem. A földtulajdoni lapon a lakás koordinátáiból az egyik szám szintén ez volt, a tároló a másik szerencseszáma volt. Ez csak az egyik példa, sok ilyen volt. Volt egy film, amiről egyszer mesélt nekem, de elfelejtettem a címét és nem néztem meg. Volt egy kedvenc zeneszáma, aminek szintén nem tudtam a címét. Halála után egy nap rá gondoltam egy személyes kérdéssel a fejemben, hogy bárcsak válaszolhatnál rá, miközben mentek a zenék a neten és a megszokott zenék közé váratlanul bejött ez a szám (előtte soha, a címét sem tudtam). A kép, ami pedig be volt hozzá vágva, abból a filmből volt, amit megnézve, ott volt a válasz. Aztán, felvettem videóra egy róla szóló megemlékezést, és egy részén, mikor hallgattam, a kinti madárcsicsergésbe furcsa hangok vegyületek (teljesen egyedül voltam egy mezőn). A szkeptikusoknak magyarázhatnék egy életen át, de nem fogok,nem akarok. Üzen az, akinek kell, annak, akinek akar, közvetítő ember nélkül, azzal az eszközzel, ahogy tud.
2021. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 SZücsöm ***** válasza:
100%

Ez az utólag "esett le" így a sztori ismeretének hiányában kicsit úgy hangzik mintha csak te vontál volna le valamiféle következtetést. (Rengetegen vannak itt gyk-n ezo kategóriában akik minden ben is látják a választ/rejtélyt stb-t.)


+ Régen azt is hitték hogy a villámot egy tógás bácsi dobálja egy hegy tetejéről, meg azt hogy a megbetegedések hátterében gonosz szellemek állnak, Görögöknél Delphoi-ban az akkori istenekkel komunikáltak és jósoltak stb.


Tehát az hogy miben hittek régen az emberek és mit láttak (esetleg hazudtak) egy erős halucinogén lenyelése/elszívása után... nem éppen megbízható forrás.


Az hogy bar*mságnak tartasz egy valós jelenséget nem jelenti azt hogy az a jelenség el fog téged kerülni vagy hogy az a jelenség rád nem fog hatni. Ha nem hiszel a harapós kutyában attól még seggbe tud harapni. De hogy ezós példánál maradjak. Én nem hittem a chi létezésében de kipróbáltam ajánlásra egy gyakorlatot amivel állítólag érzékelni lehet. Lényegtelen volt hogy nem hittem benne, az is lényegtelen hogy most se tudom hogy csak placebó e vagy chi (energia). Az én elképzelésemtől függetlenül működik a dolog.

2021. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Leírhatom a sztorit röviden, név nélkül miért ne. Nem sokkal a halála után valaki felvette velem a kapcsolatot. Először álmomban, később meditációban többször kapcsolatba lépett velem. Egy ilyen meditálás alkalmával mutatott nekem egy magzatot. Úgy láttam, mintha ultrahang képet néztem volna. Akkor azt gondoltam, talán nekem lesz hamarosan gyerekem, vagy esetleg azt mutatja, hogy ő született újjá. Nem sokkal később derült ki, hogy terhes a felesége. Pont az illető halála előtt esett teherbe tőle a felesége, akkor még senki nem tudta.

Vannak más dolgok is, amik számomra bizonyító erejűek, de talán ez a legerősebb.

2021. nov. 29. 11:21
 18/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarsz majd földi filmet nézni, mert borzalmasan minőségtelennek találod majd. Helyette te teremtesz történeteket, amik sokkal kreatívabbak, élménydúsabbak, mint akármelyik film.


Nem akarsz majd itteni zenét hallgatni, mert minőségileg többszörösét tudod majd te alkotni, és sugározni.

2021. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Persze,még ihatsz is,meg drogozhatsz:)Mi a nem világos ebben,hogy a test halálakor megváltozik MINDEN.A szemléleted,a vágyaid,sztem nagyon nem fog senkit érdekelni semmilyen zene,film,amit életében szeretett.
2022. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!