Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció,hogyan kell,...

Manifesztáció,hogyan kell, valóban működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekel a téma és a neten semmi konkrétat nem találtam. Itt is számtalan kérdést végig olvastam,de semmi egyértelmű. Ha valaki tudna segíteni abban hogy,mi a módszer és valóban hatásos azt nagyon szépen megköszönném!

2021. nov. 28. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Egy létező szabd szemmel nem látható dolog olyan cumói amitől tudod hogy van.

Mondjuk ha megfázol az orrfolyást manifesztál.

2021. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Te nő vagy ugye lol?
2021. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
2. nem nem (erre mért nincs két külön szavunk?) függő, bár fura mód a nyugatra kiséé megváltozva fordítva jön el minden, eredetileg a jóga főképp kanoknak szólt erre nyugati világba inkább a nőké bár tény általában torna szinten, de nincs 1 olyan dolog sem ami kifejezetten 1 nemnek szólna.
2021. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

tuti nő xD

rátenném a szobám összes értékét

2021. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Grimfox ***** válasza:
100%
3. A taoista qigog "xi sui jing" gyakorlatai alapveten férfiaknak íródtak. Lehet hogy vannak már modern, női változatok is, de eredetileg férfiaknak szólt. Nők egyszerűen azért képtelenek gyakorolni, mert nincsen péniszük, és nincsenek heréik. (a taoistáknak vannak furcsa gyakorlatai...)
2021. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Prepok Zsuzsi (keresd meg őt a youtube-on)
2021. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
5. Ennyi hagy legyen nekünk is, ha már a nők kétféle kép is eltudnak élvezni.
2021. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Grimfox ***** válasza:
31%

A férfiak is el tudnak, de ezt jobb nem emlegetni. Ez tabutéma minden épérzésű férfi számára.

Mi tudunk állva vizelni, nem kell remegő lábakkal a nyilvános vécé fölött guggolnunk. Ez még elfogadható némi előnyként.

2021. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
8. Én úgy vagyok vele, hogy azt a módszert csak adom, bár igaz csak nőknek, nekik meg ugye nincs általában, bár manapság kitudja.
2021. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
hát ha pár órája valaki megkérdezte volna, hány komment alatt lehet eljutni az ezoterikától az análszexig, ennél többre tippeltem volna.
2021. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!