Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ostobaság lenne NLP tanfolyamr...

Ostobaság lenne NLP tanfolyamra befizetni?

Figyelt kérdés

Változtatni akarok magamon, de úgy érzem ezt magamtól nem tudom meglépni vagyis segítség kell, h rávezessenek dolgokra. Ki is néztem az NLP intézetet ahol ezt írják:



Mi az NLP, és a ‘LICENSED NLP’ Képzés?

Egy olyan önismeret, tanulás, viselkedés, képesség, hiedelem és érzelemfejlesztő módszer, amely által olyan lehetsz, és úgy élhetsz, amilyen személyiséget és életet megálmodtál magadnak! Mitől működik ez így? Attól, hogy az NLP, azaz a Neuro-Lingvisztikus Programozás a legsikeresebb gyógyítók, oktatók, üzletemberek és művészek gyakorlati eszköztára, amit Te is gyorsan és könnyen magadévá tehetsz. Nálunk már 15 éves kortól megkezdheted ezt a képzést! Több, mint húszezer tanítványunk használja már ezt a módszert, akik a mai napig a ‘LICENSED NLP’ Közösség tagjai!


A ‘LICENSED NLP’ kifejezés biztosítja Számodra, hogy az NLP-t a világon bárhol, bárkivel hivatalosan felhasználhasd! Erre Dr. Richard Bandler és a Society-of-NLPTM, a LICENSED NLP Megalkotója és Tulajdonosa ad engedélyt az NLP Intézeten keresztül. Mi vagyunk az ő magyarországi képzőhelye. Egyedül nekünk adott Magyarországon LICENSED NLP Master Tréneri Engedélyt, amellyel LICENSED NLP Practitioner, Master-Practitioner és Tréneri szintű NLP Felhasználókat képezhetünk. A mai világban egyre FONTOSABB, hogy meggyőződj az OKTATÓD HITELESSÉGÉRŐL. Sajnos mi magunk is tapasztalunk ezzel kapcsolatban súlyos visszaéléseket. Tehát bátran kérd el még a képzési díj befizetése előtt a LICENSED NLP kifejezéssel, és Dr. Richard Bandler aláírásával ellátott összes dokumentációt: LICENSED NLP Képzési Szerződés, LICENSED NLP Tananyag, LICENSED NLP OKLEVÉL MINTA, valamint LICENSED NLP GYAKORLATI BEMUTATÓT, mert csak ezek biztosítják Számodra az NLP hivatalos használatát a vizsgád után! Mi ezt mind a kezedbe adjuk még a fizetés előtt!



Ez mind szép és jó ahogy ezt leírják, viszont a Wikipédia szerint az NLP tudományosan nem alátámasztott.

Igy kétségeim vannak e felől, hogy tényleg így működik e.

Egyik barátomnak is mutattam ezt az írást, ő azt mondta hogy eléggé reklám szagú a dolog. Szóval nem tudom.. Van itt olyan aki már elvégzett ilyen tanfolyamot?


2021. dec. 2. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!