Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezósok miért hazudnak?...

Az ezósok miért hazudnak? Több hete meghalt egy jó ismerősöm akit szerettem, de még sohasem álmodtam vele, nem üzent nekem semmi! Másoknak pedig elvileg üzennek neki...

Figyelt kérdés
ápr. 27. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Az álom mindig a tudatalatti üzenete. Nekem a nagypapám gyerekkoromba meghalt. Mamám minden hóbapba azt mondta vele álmodott. Én is vártam,hogy meglátogat majd, de 30 éves koromban álmodtam vele előszőr akkor álmomban azt mondtam neki, már vártam hogy gyere ;)
ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*hónapban
ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogy tudtad neki mondani amikor alvás közben tudatlan vagy?
ápr. 27. 20:29
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem teljesen igaz. Lehet gyakorolni is pl a tudatos álmodást. Nem tudom hogy tudtam neki mondani, de máskor is történt már velem ilyen.

Volt visszatérő álmom, fékeztem a kocsival és soha nem állt meg. Egyszer azt mondtam álmomban meg tudok állni és megállt az autó. Soha többet nem álmodtam ezt.

ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én pedig tudok repülni a ház körül minden karácsonykor.


Azt elhiszed?

ápr. 27. 21:27
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha asztrális síkon mozogsz akkor el :)


Én csak a saját élményeim osztottam meg. Nem kell azonosulnod vele.


Sajnálom , hogy elveszítetted az ismerősödet. Kitartás

ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi...


Akkor mondok mást: engem pedig az ufók raboltak...

ápr. 27. 21:58
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Az álmodás segíti az agyat a feldolgozásban. Amikor alszunk, 20x gyorsabb a regeneráció.
ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Szép válasz 1 es, megkönnyeztem.

Nem tudom a kerdezö miert paraszt es provokatív, nem sikerult rajönni, hogy minek csúfondaroskodik, mint aki betépett zombi, agy es szív nélkül!

ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Repülj baratom a haz körül, parittyázd aztan el magad egy masik bolygóra, senkinek nem fogsz hianyozni, lödd ki magad! Ha meg elrabolnak az ufók, legalabb a gyakoriról megszünnél, de visszahoznának, mert csak azt viszik el akinek magas az IQ ja. Mit kezdjenek veled? Takarmámynak lennel jó
ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!