Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon fogunk még találkozni?

Vajon fogunk még találkozni?

Figyelt kérdés
Véget ért egy párkapcsolatom amiben azt éreztük mi egymásnak lettünk teremtve. Nem beszéltünk fél éve, viharosan váltunk el. Létezhet olyan, hogy két ember rosszkor találkozott és kell egy kis idő ameddig mindketten érnek? Létezik olyan, hogy tudom/érzem hogy rám gondol és hiányzom neki? Valakinek volt már hasonló tapasztalata szerelmi téren? Őket fél-egy év után újra össze hozta az élet? Kérem szépen a rossz indulatú választóktól kimeljetek meg. Köszönöm!

2021. dec. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Müller Péter élete jutott eszembe. Ő mondta, hogy mennyire érezte hogy az a nő a felesége lesz egyszer. De aztán évekig nem találkoztak, de végül úgy is lett. Persze ahány élet...


A nők szeretnek nagyon érzelmekkel gondolkodni, sokszor nem jó ötlet, mert olyat is belelehet látni a dolgokba amik nincsenek ott.

2021. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2021. dec. 30. 19:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk vannak érzelmeim, ő volt a 30+ évem alatt az egyetlen akivel ezt éreztem.
2021. dec. 30. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, amikor hiába szereti egymást két ember, van olyan helyzet, amikor nem tudnak együtt lenni. Én azt vallom, hogyha két embernek együtt kell lennie, akkor együtt lesznek.
2021. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!