Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nézek rá mindig az...

Miért nézek rá mindig az órára akkor amikor az óra és a perc ugyanaz?

Figyelt kérdés

14:14-kor néztem rá. 13:13-kor is ránéztem épp.

Kb hónapok óta megy ez... 22:22, 21:21, 18:18, 16:16, 11:11, ...

100 esetből amikor ránézek az órára kb 90szer akkor nézek oda amikor az óra és a perc ugyanaz.

Miért? Mi késztet erre? Mi történik velem?



2022. jan. 4. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
csak azt jelzi hogy fogékony vagy szellemi dolgokra.. Nálam néha jövőbe látás is van.Kis dolgok,de irányítani nem tudom, csak úgy jön.
2022. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Azokat az eseteket jegyzed meg, mit leírsz.

Legyen nálad papír és toll, aztán tisztességesen, minden esetben húzz egy vonalat, amikor órádra nézel.

Aztán jöhet a statisztika.

2022. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak akkor nézel rá, csak épp egyszerűen csak ezekre figyelsz fel. Emiatt gyakoribbnak képzeled ezeket a konkrét eseteket a valóságosnál. Kognitív torzítás.
2022. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan látom a dolgot, mint #3-mas, csak én azt mondom: Akkor lenne igazán érdekes és egyben furcsa is a dolog, ha az esetek 100%-ékában akkor néznél az órára, mikor ugyanannyi az óra és a perc.
2022. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2022. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!