Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért különbözik az önhibájuko...

Miért különbözik az önhibájukon kívül meghaltak és az öngyilkosok halál közeli élménye?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Tanulmány? Kutatás? Forrás?
2022. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

A Golden Gate hídról leugrálók közül akik túlélték később arról számoltak be hogy zuhanás közben meggondolták magukat és élni akartak.

Kíváncsi vagyok hogy mennyi ugró érzett ugyanígy

2022. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm öngyilkos akart lenni, gyógyszereket vett be és szurkálta magát. Azt mondta hogy már a halálán volt amikor lepergett előtte pár emlék az életéből, a jók és rosszak egyaránt, és a szép emlékek húzták vissza hogy éljen és rájött hogy még élni akar és hívta a mentőket, éppen hogy megúszta.
2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert meggondolatlanul cselekedtek és a túlvilágon belátják, hogy nem kellett volna.
2022. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Tekintve hogy aki meghalt, azok közül még senki nem mondta el mit érzett így ezt nem tudjuk.
2022. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Mer a fiúknak kukijuk van a lányoknak meg nunijuk.
2022. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
3. Igen pár frontin kis alkohollal jó élmény, de ettől még ha él nem halt meg.
2022. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
41%
Azért, mert az öngyilkosok saját maguktól akarják eldobni az életüket és az semmilyen szempontból se nézhető jó szemmel. Ha vannak másabb dimenziók, nagyon rosszul mutat a dolog az biztos. Az ilyen emberek ha netán életben maradnak mert időben jött orvosi segítség és újraélesztik őket, visszatérve is nyomasztó érzés van bennük és hosszú távon a közelükben tartózkodni is nyomasztó és félelmetes. Minden választ nehéz megadni pontosan, de az biztos hogy az Univerzum az ilyet nem tűri el és súlyos ára van.
2022. jan. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mert azt maga az ember akarta direkt. Én túléltem egy kísérletet, minden elsötétült teljesen akkor tényleg mintha meghaltam volna kb 20 perc után felkeltem és azt se tudtam hol vagyok utána jöttem rá hogy elszakadt a kötél nagyon rossz érzés volt😭
2022. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!