Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért éreztem meg egy számomra...

Miért éreztem meg egy számomra szinte idegen ember halálát (vagy halála pillanatát)?

Figyelt kérdés

Egy kedves, idős emberről van szó, alig láttam kb. 2 nap alatt összesen negyed órára. Az egyik napon hajnalban azt éreztem, mintha ki akarnék szakadni magamból szinte minden irányban, mintha tépne valami mindenféle kiterjedésben. Aztán felébredtem és nem mertem visszaaludni, majd kapom a haláláról szóló hírt hogy elhunyt.

Miért éreztem meg ennyire intenzíven a halálát? El akart volna zavarni? Segítségkiáltása volt felém? Üzenni akart valamit? Vagy magával rántani? Kedves vagy gonosz ember lehetett?



2022. jan. 20. 03:33
 1/6 Laylah ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valamilyen módon kapcsolódtatok, akár mondjuk egy előző életbeli dolog miatt.
2022. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Halálakor mindenki amolyan kiszélesedett perspektívában film szerűen látja leperegni az életét. Lehetséges, hogy te lehettél neki az utolsó emlékei valamelyike, még ha csak egy pillanatra is.
2022. jan. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Inkább egy utolsó”segitségkiáltása “ volt feléd! Én is megéreztem egy barátom halálát, jelzett felém egy “energiabomba” csapodott le az erkélyajtómnál, de nem tört mégse be az ablak! Irtó erős volt a “becsapodás” - rá is döbbentem, hogy a Willy barátom meghalt! Másnak kora délután jött a telefonos hivás a haláláról.
2023. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért pont felém volt a segélykiáltása?
2023. ápr. 11. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Alacsony tudatossáfú embernek trauma a halál ill. azt követő időszak,amíg el nem fogadja, megnem szokja, nem tudatosodik benne az új állapota. A tibeti halottas könyv ezt 49 napban határozza meg. Ami alatt intenzíven foglalkozni kell az élőknek a jelenlévő holt rokon megnyugtatásával.
2023. ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
10%

Ezek csak ilyen belemagyarázások. Hidd el, én magam is tapasztaltam dolgokat, de jobban belegondolva, ezek csak az emberi agyműködés kis "trükkjei", amit érteni kell, ha valakinek van esze is.

Nincsenek természetfeletti kommunikációs csatornák. Természet van, fizika, matematika van és csak egy élet van.

márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!