Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyajegyek elhelyezkedésének...

Anyajegyek elhelyezkedésének van bármilyen jellegű spirituális jelentősége?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert rajtam nagyon sok teljesen szabályos, vagy szinte tejesen szabályos háromszög van anyajegyekből. Néha már rossz érzés, mikor találok egy újat magamon...

sőt egy szabályos félkörív is van rajtam és 2 anyajegy pontosan közepén a mellkasomon és a hasamon, az is elég furcsa. És egyébként nincs rajtam sok.


2022. jan. 23. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Spirituális van, de a valóságban lehet nem veszed hasznát.
2022. jan. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen haszna lehetne... csak furcsa ezt latni magamon
2022. jan. 23. 19:27
 3/5 Attila50 válasza:
100%

Van bizony.

Előző élet erőszakos halálának helyét jelölheti.

2022. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy elmélet szerint, annak a csillagrendszernek a leképeződése, ahonnan a lelked származik, illetve ahol több, egymást követő inkarnációt leéltél. Kvázi egy csillagtérképnek tekinthető, feltéve persze, ha ez az elmélet megállja a helyét. :)
2022. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a geometriához mindenképp lehetett közöm és a szerettem a szabályos formákat. :D most is szeretem haha
2022. jan. 24. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!