Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Deja Vu-nek van spirituális...

A Deja Vu-nek van spirituális magyarázata?

Figyelt kérdés

és ha van,akkor mi az?Válaszokat előre is köszönöm!

Ti hisztek benne,hogy van spirituális lényege?



2022. jan. 5. 23:02
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Sokszor magyarázzák intuícióval(megérzés), és prekognícióval(esemény előre látása). Amikor déja vu-m van, általában tudom, vagy érzem, hogy ezt korábban már álmodtam.
2022. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Én nem szoktam érezni,hogy korábban megálmodtam,tudni meg főleg nem.Nekem csak simán Déja vu,és nem tudom honnan ered.Viszont előre már álmodtam meg 2 eseményt az életem folyamán,de akkor nem volt deja vu-m,csak egyszerűen tudtam,hogy megálmodtam ami történik,ha nem is pont úgy,de nagyon hasonlóan történtek a dolgok.

2022. jan. 6. 19:08
 3/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Az előre megálmodás is a prekogníció egy formája. Akikkel beszéltem a déja vu-ről, gyakran mesélték, hogy amúgy sokszor előre éreznek dolgokat, vagy megálmodnak dolgokat. Ebből, és a saját tapasztalataimból gondolom, hogy az előérzet valamilyen formája lehet.
2022. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Leszületésünk előtt megnézhetjük leendő életünk egyes részleteit, történéseit. Szerintem az egyik magyarázat lehet a déja vu-re, hogy pont azokat a momentumokat láttuk.
2022. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Prokopf ***** válasza:
45%
Nem vagyok jó a spiritualitásban. Szerintem a "deja vu" simán egy spontán külső hatásra aktiválódott genetikai emlék.
2022. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem sok saját elméletem van a deja vu-re :D de amit leírtál az egyik válaszodban, pont ilyeneket tud a húgom is, 13 éves. Mivel nyitott vagy a spiritualitásra, van más nézőpontból is generáció - indigó, kristály és szivárvány gyerekek. A kristály gyerekeknél, de leginkább a szivárványoknál születés után is megmarad néhány képesség, sőt miután felnőnek akkor is. Ugye sok gyerek látja a lelkeket akik itt maradtak, ez a 3. szemnek köszönhető ha jól tudom, és vannak akiknek ezek nyitva is maradnak. Pont ilyen a tisztánérzés, tisztánlátás is. Valószínűleg neked ez a képességed maradt meg:)

Deja vu-hez kapcsolódóan, nekem olyan szokott lenni, hogy pontosan látom mit “álmodtam” és ha ugyan azt csinálom akkor folytatódik ez az érzés, viszont ha változtatok rajta akkor egyszer csak elmúlik. Az egyik elméletem szerint itt keletkezik az elégazó univerzum😅 amúgy fogalmam sincs mi lehet a daje vu, mindenesetre nagyon érdekes téma. És nem is mindenki ugyan úgy éli meg. Egyszer biztos megtudjuk;)

2022. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!