Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az univerzum tényleg küld...

Az univerzum tényleg küld ébresztő jeleket, ha nem hallgatok a megérzéseimre?

Figyelt kérdés
Na tehát ha az univerzum küld nekem,egy teljesen egyértelmű jelet,hogy mit is kéne tennem,de a félelem miatt még sem teszem meg....Neten azt olvastam,hogy ilyenkor az univerzum "ébresztő"jeleket küld,de ezek már nem pozitív jelek,hanem negatív jelek.pl.baleset,betegség,stb.

2022. jan. 30. 17:55
1 2
 1/11 Humor Herold ***** válasza:
81%

Most akkor a megérzésed is az univerzum általi jel? És mikor csesztél rá újabb jeleket küld? Így érted?

Gondolj bele hogy vannak olyan események, amelyek valakinek jó, de valakinek ugyanaz rossz.Az univerzum hülyét kapna hogy ennyi ember sorsát vegye a nyakába, és mindenkinek úgy küldjön jeleket hogy jól alakuljon a sorsa.

Vagy úgy érzed te vagy a középpont és csak rád van kihegyezve az univerzum és csak téged bombáz jelekkel és ébresztőkkel? :)

2022. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Az Univerzumot nem izgatja, hogy mit csinálsz, nem szól bele a döntéseidbe. Valami másra gondolhatsz.
2022. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam én is jeleket, hogy mit kellene tennem, de csak utólag jöttem rá. Pl. Kétszer próbáltam meg valamit, ami nem sikerült. Harmadszorra igen, nagyon boldog voltam, de aztán később nagyon megbántam. Próbálok figyelni, hogy ne eröltessek dolgokat, ahogy az élet adja, úgy cselekedni, elfogadni ami van.
2022. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha valami nem sikerül elsőre, az nem azt jelenti, hogy "annak nem kell sikerülnie"......
2022. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Grimfox ***** válasza:
81%
A megérzéseket nem az univerzum küldi. Ezek belső jelzések, belőled fakadnak. Ha nem hallgatsz rájuk, maximum önmagaddal kerülsz konfliktusba, az univerzum nem fog emiatt jelzéseket küldeni az irányodba. Persze a belső konfliktusok is elég negatív dolgokat eredményeznek.
2022. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Cseppet sem érdekli az univerzumot hogy mit csinálsz. Nem is tud gondolkodni.
2022. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Ezt csak azok hiszik, akiknek a szorongásukat csökkentette ez a percepció, amely pedig megerősítési torzítás útján jött létre az elméjükben. Mindennapos eset, a tudományos kutatásmódszertan kifejlődéséig (ami épp ezt az ilyen típusú illúziók létrejöttét akadályozza meg a természettudományokban) az egész történelmünket ez határozta meg.


Fel kell nőni, elmében is. Nehéz, mert a mankó csak képzeletben létezik, de hát ilyen a felnőttlét.

2022. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az "univerzum" nem csinál semmit: a világegyetemet aligha érdekli bárki öröme-bánata. (Amúgy mekkora gőg azt képzelni, hogy univerzumi léptékben pirinyó kis élet-lobbanásunk még pirinyóbb szöszeivel kapcsolatban üzenget kívülről bárki vagy bármi...) Kifelé bámészkodni kár. Minden, amit "univerzumnak" hívunk, az befelé fordulva elérhető.
2022. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#peeeerszeee#. minden egyes ember hú, de értékes és fontos...

agyba főbe kap az ember segítséget, mert egy tehetetlen halandó.


univerzum vagy más istenség ember segítő képzelgése = a tehetetlen halandósággal.


senki s semmi nem fontos. de ha mégis minek kell mindig az az embereknek h azt képzeljék h van akinek a kezét foghassák.


az univerzum nem fogja a kis kezecskédet. ha mégis ebbe kapaszkodsz, akkor nem gondolod h el kellene már engedned s végre felnőni s önnállósodni?

2022. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az univerzum figyel, mindenki érdekli és küld jeleket.
2022. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!