Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van ha ráirjuk a kiszemeltü...

Mi van ha ráirjuk a kiszemeltünk nevét a betétünkre es konkrétan rámenstruálunk ?

Figyelt kérdés

Állitólag belénk szeret. Ezt tiktokon láttam, szerintem ez elég furi es beteg😂meglepődtem hogy van akik ilyeneket csinálnak o.O

Valaki aki ért hozzá mi erről a véleménye ? Én nem akarom megcsinálni de eskü érdekel hogy ez most tényleg mükődhet e, nem veszelyes?



2022. febr. 4. 17:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb. Azonnal megjelenik a fickó az ajtódban, és térden állva, sírva könyörög, hogy hadd legyen a valóságban is az arca a betéted.
2022. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Ez hülyeség,és elég undorító.
2022. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
XDDDDD
2022. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
92%
Csak akkor hatásos, ha a fanszőrödet közben belekevered az ételébe.
2022. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszélyes, csak hülyeség.
2022. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
92%
Ez jobb, mint amit nekem mesélt valaki. Az azt mondta, hogy valahogy menstruációs vért kell az ételébe keverni a kiszemeltnek, attól fog belészeretni.
2022. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Metionin ***** válasza:
98%
Semmi. A régi ilyen szerelmes babonák mind arra mennek, hogy a kiszemelttel meg kell etetni a cuccost, pl. belesütni a sütibe, amivel megkínálják, a cucc pedig hajszáltól a körömvégen át a menstruációs vérig kb. mindent felölelt, ami valamilyen módon a lányból származik. Egyszóval azt tartották hatásosnak, ha páciens elfogyaszt belőled valamit.
2022. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%

Csak akkor működik ha el küldöd neki postán!

De lehetőleg elsőbbségivel mert csak 36 óráig hat.

2022. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Hazudsz,Lacit írtál a betétre és rámensiztél.Halálosan szeretlek Böbe!!!9-kor a szökőkútnál???plsplspls
2022. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Tik-tok...ahh...mostmár tudom miért ennyire retardált a mai fiatalok többsége.
2022. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!