Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van ha ráirjuk a kiszemeltü...

Mi van ha ráirjuk a kiszemeltünk nevét a betétünkre es konkrétan rámenstruálunk ?

Figyelt kérdés

Állitólag belénk szeret. Ezt tiktokon láttam, szerintem ez elég furi es beteg😂meglepődtem hogy van akik ilyeneket csinálnak o.O

Valaki aki ért hozzá mi erről a véleménye ? Én nem akarom megcsinálni de eskü érdekel hogy ez most tényleg mükődhet e, nem veszelyes?



2022. febr. 4. 17:22
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

ezekért a kommentekért már megérte kiirni a kérdést


25 - csak óvatosan😂😂

2022. febr. 5. 22:55
 32/35 anonim ***** válasza:
95%

Most már értem, hogy miért nincsen nő az életemben, nyilván azért, mert ha lenne is valaki, aki engem kiszemelt - aminek minimális az esélye -

, sajnos nem írta rá a nevemet a betétjére. A fenébe is, hogy én erre nem gondoltam!


De komolyra fordítva a szót, a tiktokkal vigyázni kell, mert a hülyeségnek nincs határa, amiről persze nem a tiktok tehet. De gondolom ott is vannak moderátorok, akik a veszélyes, illetve szabálysértő dolgokat törlik, úgy mint a YouTube-on.


Bár ez a betétes dolog nem veszélyes, csak éppen butaság, viszont hallottam pár éve olyat, hogy a tiktokra vagy máshova olyan videók kerültek fel, amikben mosóporokat vagy más vegyszereket ettek, és még olyan is előfordult, hogy magukat fojtogatták az emberek a videókban. Egy lány állítólag meg is halt. Emiatt írtam fentebb, hogy a hülyeségnek sajnos nincsen határa. Gondolom ezeket a videókat már törölték a moderátorok, vagy esetleg a feltöltők.

2022. febr. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Uhhhh......
2022. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
35%
Terhes leszel.
2023. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 NTBS ***** válasza:
50%

Nem tudom, mert férfi vagyok.

Van fordítva is, hogy a férfi csinál valamit, hogy a nő az övé legyen?

2023. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!