Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kihez érdemes fordulni ezotéri...

Kihez érdemes fordulni ezotéria/spiritualitás szempontjából?

Figyelt kérdés
Ha nagyon durván szétesett minden körülöttem, kihez érdemes elmenni? Asztrológus, jós, számmisztikus.. ki az aki segít? Legszivesebben egy buddhista szerzeteshez mennék amúgy, de nem tudom hol találhatnék egyet a közelben.
2022. febr. 8. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább szakembert kéne elsősorban keresned, pszichológust pl, max mellette vmi spirituális gurut is keresni.
2022. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pszichológus nem segít, sőt a gyógyszer sem..ez amúgy sem pszichologusra tartozik már, hanem spirituális szakemberre.. az átok vagy a gonosz erő ami irányít erősebb a pszichológusnál
2022. febr. 8. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átkok nincsenek, ha a fejedben van a keserűség azt a pszichológus oldja meg (aki nem ír fel gyógyszert,s zóval láthatóan nem vágod hogy tudna e segíteni mert fogalmad sincs mit csinál) Buddhista templom van az országban elég neves szerzetesekkel, de a buddhisták nem szoktak rontásokat levenni...mert nem ilyesmiben hisznek...
2022. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SZücsöm ***** válasza:
42%
Kérdező. Kevered a szezont a fazonnal. Ez esetben a pszichológust a pszichiáterrel.
2022. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Meg a buddhizmust valami neten összeolvasott hülyeséggel
2022. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4, mindkettőnél voltam már, nem tudom hogy 90-es IQ felett ki keverné a kettőt... nyilván a pszichiáter írta a gyógyszert.

Le tudnám vezetni az átkot amit kaptam ehhez kellene egy spirituális alak

2022. febr. 8. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Kovács Judit, Angyalszó
2022. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Basszus.


Ilyet se láttam még mint te. Te cagy életemben az első, akinél nem teljesen egyértelmű, hogy van-e vagy nincs-e rajta átok.


De még így is azt látom, hogy nincs rajtad, de van valami, ami nagyon hasonló egy átokhoz, de ezt te teremted magadnak akaratlanul.


Mi a célod? Miért, mihez szeretnél segítséget?


Írj rám ha gondolod, de semmit se ígérek, sőt valószínűleg pár levél váltás után egy egy mondatos tanáccsal elküldelek.

2022. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!