Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nekem miért vannak csak rossz...

Nekem miért vannak csak rossz tapasztalataim a spiritualitással?

Figyelt kérdés

Már vagy 6 éve. Mindennap rémálmok, alvásparalízisek. Már tudok mozogni stb. De fárasztó a sok rossz stb.

3 évig minden nap tevékenykedtem ilyenben, de már 3 éve nem. De még mindig a mai napig.

Ha valaki jó dolgokat ír...Hát én semmi jót nem tapasztalok. Pl: angyal, démon, földönkívüli stb.

Nem találom a választ h miért. Szerintetek?

Amúgy a legkínzóbb a túlzott fényérzékenységem. s álmaimban vagy testkilépéskor is van h minden túl világos vagy megvakít valamien fény.


2022. jan. 23. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"3 évig minden nap tevékenykedtem ilyenben, de már 3 éve nem."


Konkrétan mit csináltál 3 éven keresztül napi rendszerességgel?

2022. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Túl gyorsan haladsz. Állj le!
2022. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért vagy/voltál ezen az úton? Mi vezérelt? Mi volt a célod vele?
2022. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Miss Endzsi ***** válasza:
56%
Agykontrollt alkalmaztál, rosszul sült el. Lehet egy szakosodott emberhez elkellene menned, hogy felülírjátok a hibát, mert látod egyedül nem ment.
2022. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

spirituális fejlesztéseket. semmit nem akartam. belerángattak. azt hitem előszőr h csak valamijen agybeli dolog. alapos kivizsgálásokon voltam. minden normális. neurológiailag, pszichésen stb. aztán videóztam. aztán az ablakomon négy darab 6 újjú tenyérlenyomat stb para dolgok. gondolom én termfeletti lények stb. földkivüliek is voltak nameg démonok. valami Belial, Volac. Anygal valami Haniel stb.


tehát értelmetlenul rángattak bele. azoa soan neten segitségetigértek. mára személyesen is mondván h meglátsikratam stb. de aztán soha semi nem lesz belole, s ez nem miattam van hanem csak hitelen eltunnek az ilyenek.


teljesen értelmetlen volt bele rángatni. azt hitem van oka azért 3 evig csináltam.

mára nem csinálok semit de nem eresztenek ezek a lenyek vagy miknek nevezem.


csak az akarom tudni h nekem miert ilyen durvas kegyetlen stb.szimpla velemenyekel is sokat tudhatok.

pocsek a mobilom bocsi.


zsiros volt, letistitotam de akor is ragad.

2022. jan. 23. 21:58
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én meditációval kezdtem.

A tempó alapján lehet volt valami halocinogen is a dologban. De ez ugye a pára miatt is lehet.

Nyugodj le, kezd el megtisztítani magad pl az alapokkal, nálam S szerintem sokunknak ez a meditáció.

Ha van rá kapacitásod vedd le a rontast, nem azért mert lehet rajtad, csak amilyen beavatásokat kaptál azok rád rossz hatással vannak. Szóban jobbulás hejett csak rontottak vagyis rontást hoztak a fejedre...

2022. jan. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
3 éve szenvedsz tőle? Tanuld meg élvezni. Ha élvezni fogod akkor elmúlnak. Ha nem, akkor meg nem baj. A természetfeletti dolgoktól nem szabad félned. Amíg félsz nem tudsz tovább haladni.
2022. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Milyen kábszi volt ez, aminek ilyen hatása van?
2022. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit gyakoroltál 3 éven át, ha nem is tudod mi történik és a neveket sem ismered, amiket leírtál?
2022. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

az elején lények monták h hova menjek.

aztán táblákat, pecséteket s rituálékat csináltattak velem.aztán meditálásokat kelet csinálnom.

2022. jan. 24. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!