Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ámokfutás miatt kaphatok...

Ámokfutás miatt kaphatok valamilyen pofont az élettől? Spirituális szempontból?

Figyelt kérdés

ez kicsit fura kérdés, de kiborultam. évek óta nem vagyok már jól, de pár hónapja bekerültem a pszichiátriára és diagnosztizáltak. Nem írom le pontosan mivel, kezelni egyelőre még nem tudtak. Illetve kényszerbeteg vagyok és a kényszeresség egyik tárgya az lett, hogy visszaadjam a gonoszságot amit kaptam.Volt már egy pár ámokfutásom az elmúlt pár hónapban, amikre szinte nem is emlékeztem később. Megszereztem számokat, e-mail címeket és fenyegetőztem kicsit. Illetve van egy pár ismeretlen ember is, akiket egyszerűen már csak irigylek vagy sz@r embernek gondolok és emiatt őket is támadni akarom, de a gyűlöletem és haragom sokkal inkább azok felé irányul, akik a mentális betegségem okozták. Ilyenkor lehetek én a karma és jogos ha azok is szenvednek kicsit, közel sem annyit mint én, vagy emiatt is engem büntet majd az élet?

Sokszor tényleg leállni sem tudok, mert ez kényszer


2022. febr. 16. 01:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mit csináltak veled?
2022. febr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most azt holnap estig tudnám sorolni. Verbális bántalmazás, kirúgatás, gyerekként verbális bántalmazás. Hadd ne menjek bele
2022. febr. 17. 03:25
 13/19 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy megszereztél email címeket, telefonszámokat? Feltörted az email címüket, és a nevükben fenyegetőztél? Mert azt tudod, hogy az bűncselekmény, és 5 évig terjedő börtönbüntetést is adhatnak érte. Ha neccesebb akkor még többet.


Ha más profilja mögé bújva közöl adatokat valaki, vagy a személyiségjegyeit megváltoztatja, vagy üzeneteket küld valakinek a nevében, az is bűncselekmény.

2022. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12-es tudod mennyi embert zaklattak gyerekkorába az osztálytársai, és tudod mennyi embert ért már felnőttkorában is bullying, mégsem süllyednek arra a szintre amit a nekik okozók műveltek vele.


Amit műveltél az bűncselekmény. Irtad: email címek, telefonszámokhoz való hozzáférés, és zaklatás, kérdés a saját nevedben, vagy annak a nevében akinek az email címét feltörték.

2022. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"lletve van egy pár ismeretlen ember is, akiket egyszerűen már csak irigylek vagy sz@r embernek gondolok és emiatt őket is támadni akarom."


Hát őszintén szólva ezek már súlyos dolgok. Irigyled. Khm.

Nem ismered őket. Honnan tudod, hogy nem egy súlyos betegségből felépülve döntött úgy, hogy változtat az életén és ezerszerte tudatosabban kezdte megélni az életét? Szar ember? Nem. Megdolgozott érte? MEgérdemli a sikereket? Igen!


Nézzünk egy másik példát sztárokról:

Pl. Mila Kunis-t rendszeres bullying érte mikor iskolás kisgyerek volt a szeme és a szája miatt.Taylor Swift pl. a Mean című számával üzent a bántalmazóinak. Lexi Rabe Vasember kislányát szintén bullying érte és zaklatták csak mert szegény egy filmben kitűnő szerepet játszott. Jessica Albát is gyerekkorába bullying érte.


Nagyon de nagyon undorító ez a fajt a felfogás, hogy csak mert neki milyen jó és milyen sikeres, ezért szar ember és megbünteted. Bocsi de ez beteg gondolkodás.


Na és ha azok között akiket csak random választottál ki, volt olyan akinek iszonyat nagy kárt okoztál a nyamvadt kis bűncselekmény játékoddal? Ebbe belegondoltál? Egyébként a szociopaták is ezt csinálják.

2022. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
* fajta
2022. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Lexi Rabe-t például irreális dolgok miatt kezdték el támadni és zaklatni. Nem volt ideje reagálni a rajongók leveleire, és aztán elkezdték zaklatni, támadni, bullying érte őt.


Ezek súlyos dolgok, az aki ezt csinálja és zaklat ilyen embert, gyakorlatilag ugyanezt az életérzést megéli, mikor alig marad ideje valamire, munka mellett és ők pampognak? Egy kislányról beszélünk aki a társaihoz képest, másfajta életet él, és ugye nem is ért az instagramhoz, mert a szülei kezelik. És ennek ellenére nem jut el odáig, hogy az a kislány nem csak iskolába jár és játszik, hanem dolgozik is. Az embereknél az a probléma, hogy meg kéne tanulniuk értelmes dolgokra használni az internetet. Nem az internet rossz, hanem az emberek használják rosszra, ez a baj.

2022. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem törtem fel semmit. En a saját nevemben írtam meg régi zaklatóknak, hogy mit gondolok róluk. Mar többször csináltam, és nem történt semmi érdekes módon. De még tervezek több mindent is. Mert megérdemlik ezek az állatok. Amúgy meg gyerekkori bántáson soha nem lehet túllépni. Engem egy életre megnyomorított. Hiába múlt már el az, ami miatt zaklattak, a mai napig minden nap azt képtelen hogy még mindig megvan. Szép nő lett belőlem és a mai napig nincs semmi önbizalmam a gyerekkori dolgok miatt. Ennyit erről
2022. febr. 18. 16:34
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez karma. Ahogy nő a megértés, úgy nő a negatív karma. Az oroszlánnak zebrát ölni szinte semmi. Egy angyalnak, meg brutálisan hatalmas ügy.


De bármit is tennél, az nem igazán lesz nekik lecke. Azok a férgek, akik téged bántottak ugyanúgy szenvednek majd, ha támadod őket, ha nem.


Sok gyógyulást kívánok neked.

2022. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!