Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki képes időutazásra, írjon....

Aki képes időutazásra, írjon. Hogyan kell csinálni? Úgy is jó, ha együtt megyünk, ha tudsz vinni.

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Az idő relatív


Mindannyian időutazók vagyunk, valaki szemszögéből.

2022. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos pont holnapután romlott el a fluxuskondenzatorom.
2022. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Az időutazás mindkét irányba paradoxonhoz vezet.


Ha utazhatnál a múltba, akkor a múltbeli létezésed puszta ténye is módosítaná a jelenünket, de mivel ez nem történt meg, nem is tudsz visszautazni.


A jövőbe sem tudsz elutazni, mivel nem érkezhetsz meg oda, ami még meg sem történt.


Más kérdés, hogy ha közel fénysebességgel utazgatsz az űrben vagy egy Napénál milliószor nagyobb tömegvonzású objektum közelében tartózkodsz, akkor visszatérve a te relatív szemszögedből időt utaztál.


Megint más kérdés, hogy léteznek-e párhuzamos univerzumok, mert oda például minden további nélkül utazhatsz, az nincs befolyással a mi idősíkunkra, tehát nem keletkezhet belőle paradoxon.

2022. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

3


Ez majdnem jó volt, csak kifelejtel egy valamit, az idő relatív, ha én állok, és te egy vonaton közlekedsz, akkor a mi kettőnk "ideje" már nem egyezik. Jóformán mérhetetlenül kicsi mértékben, de el fog térni. Ezért, mindenki időutazó lehet, valakinek a szemszögéből. Relativitás elmélet ezt mondja, és ezt bizonyítja is sok minden, pl. az a tény, hogy a GPS műholdak atomórái is elkezdenek "késni". Miért? Azért, mert ők a földhöz viszonyítva elég nagy sebességgel keringenek.

2022. febr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Ülj fel egy repülőre, ami egy jóval korábbi időzónában tesz le, mint ahonnan indultál🤣
2022. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni, hogy behunyom a szemem, és relaxálok pár órát...

És amikor ismét kinyitom: Voilá! Már ott is vagyon a holnapban.

2022. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5

Ez nem így működik. Ahh istenem, és lepontozza baszdki a fizikát, azért kemény az ezotérikus banda

2022. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én az 5-ös vagyok a repülős viccel. Nem pontoztalak semerre tesó. De ha megmondod melyik vagy felhúzom a százalékod 🙃
2022. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben. Időutazás nem lehetséges. Mégis hogyan?
2022. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9


Újra elmondom, hogy most is időutazó vagy, ebben a pillanatban. Ti jártatok iskolába, discovery channel, spektrum tv? smafu??? gyerekek, ti a világ nagy tudói, nem vagytok tisztában az idővel sem. Ez azért sokatmondó, hiába várható volt, azért mégiscsak csalódást keltő.


8


nem volt vicces

2022. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!