Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki képes időutazásra, írjon....

Aki képes időutazásra, írjon. Hogyan kell csinálni? Úgy is jó, ha együtt megyünk, ha tudsz vinni.

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 23:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Engem érdekel a téma, szívesen is tanulok másokról, de nekem ez olyan fel foghatatlan valami. Akkor aki azt mondja, hogy ő például a jövőből jött, az hihető? "A világ titkai" szokott ilyen sztorikat írni, állítólag bizonyítani is tudja az illető azt amit állít. Nagyon érdekesnek találom a témát. Mert ugye tényleg most is, állandóan benne vagyunk az időben, hiszen az idő nem áll meg egy pillanatra sem.
2022. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11


Nem hihető. Mit nem értel? Az idő nem egy fixált dolog, nem egyenletesen folyik mindenkinek. Minnél gyorsabban mész, annál "lassabb" az idő, ahhoz képest, aki lassabban megy. Na most, azt gondolom nem kell ecsetelnem, hogy a sebesség is relatív, ha te és én egymás mellett ülünk, akkor te hozzám képest nem haladsz sehova, a sebességed 0km/s. De, mi van akkor, ha én az androméda galaxisban ülök, máris más a helyzet, igaz? Ezért van az, hogy "mindenki időutazó", máshogy telik az idő annak, aki ül a számítógép előtt, és másképp telik az idő anna, aki egy TGV vonaton ül, és 300km/h órával halad hozzáképest. A különbség elenyésző, annyira, hogy egy ember élet kevés lenne hozzá, hogy az órádon eltérést láss.

2022. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Koltt09 ***** válasza:
Az a lényeg h jól be kell baszni. Ha tisztességesen csinálod, akkor egyszer csak se kép se hang, és pillanatokkal később maris a jövőben talalod magad. Ha gondolod jöhetsz velem egy tripre, de a piát te állod. Ja és elöre szolok h vannak mellékhatásai is ha kilépsz a tér idő kontinumból, pl fejfájás hányinger, kiszáradás ilyesmi, szoval erre fel kell készülni. Plusz az időutazás térugrással is párosulhat.
2022. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10-12-es válasz. Lehet az enyém nem volt vicces. Te meg szerezz egy csajt! Túl sok a butaság az ostoba fejedben. Az majd megoldja!
2022. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az asszony elég mérges lenne, ha csajt "szereznék" magamnak, inkább nem
2022. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13


Tátratea, mi? Azzal teleportálni is lehet.

2022. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pedig az időutazás nagyon is egyszerű. Íme a legkönnyebb módja. Holnap be kell rúgni istenesen, ahogyan azt már ajánlották, és emitt jön a csavar, holnapután meg kell ismételned ugyanezt. Ekkor már elmondhatod magadról, hogy: Nah ugyanott vagyok mint tegnap. Voilá problem solved.
2022. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kretens ***** válasza:
Ha például ketten vagyunk egy szobában és én vissza megyek az időben mondjuk csak pár percet és jól megpofozlak akkor te ebből csak annyit érzékelsz hogy én nyomtalanul eltűntem de azon kivül semmi furcsa nem történik veled.Hogy miért nem?Hát azért nem mert ha valaki utazik az időben akkor egy másik valóságot hoz létre.Nincs paradoxon.Tulajdonképpen mindenkinek lehetne egy olyan játszótere ahol ő lehetne az isten.Viszont ez egyirányu út mert soha többé nem tudsz visszatérni a kiindulási pontra.Persze érdekes kérdést vet fel az hogy az álltalunk létrehozott valóságok végül is mennyire valósak?Mennyire etikus ha gonosz dolgokat művelnénk?
2022. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!