Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak interakcióba...

Hogyan tudnak interakcióba lépni az itt lévő 3 dimenzióval az ittragadt lelkek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan ragadhatnak itt? És akik nem maradnak ebben a 3 kiterjedésben azok hová tűnnek miután leállt a test?

2022. febr. 19. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Nincs itt ragadva semmi, senki, ezért sehogy sem tudsz velük interakcióba lépni, mert nem léteznek.


Egyébként meg menj az amazonas vidékére, oszt tolj egy ayahuasca szertartást, bár ennyi ésszel lehet nem tenném a helyedben - mert a végén "ott maradsz".

2022. febr. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az itt lévő lelkek az emberek "energiával" táplálkoznak. Ebből a delikvens annyit érzékel hogy fáradékonyabb, fáradtabb. Akik nagyon régóta itt vannak és nem tudnak elmenni azok tudnak jeleket adni, amiket többségében azért teszik hogy vegyék őket észre és küldjék el őket innen. Úgy ragadtak itt, hogy miután meghaltak nem találta a lelkük a helyüket, vagy pusztán rá sem jöttek hogy elhunytak és nem mentek át a másvilágra. Vagy rendezetlen dolga maradt és nem tudott átmenni. Vagy félt hogy mi fog rá várni és inkább itt maradt. Az hogy hová kerülünk sajnos nem tudom, a legtöbb kutatott információim alapján a 4. vagy 5. dimenzió síkra, fejlettségtől függően, ahol hasonló a világ mint a miénk csak sokkal nagyobb szeretet járja át. Melinda Calmar-t javaslom nézni neked youtubeon ha sok kérdésedre szeretnél választ kapni HITELES forrásból.
2022. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Grimfox ***** válasza:
80%

Maga a lélek nem igazán tud itt ragadni. A halál után viszonylag hamar távozik, azt most ne nézzük hova. Ami hátramarad, az az életéből származó erős emlékfoszlányok, és a személyiség árnyéka. Semmi esetre sem a lélek. De még ezek a foszlányok sem igazán tudnak kapcsolatba lépni az anyagi világgal. Az ilyen tárgymozgatós kísértetjárásokat általában nem kísértet okozza. Az ilyen árnyalakokat legtöbb esetben nem látod, és csak halványan érzed a jelenlétét, ha elég erős érzelem, vagy emlék táplálja, valamennyire láthatóvá válik, bár kétséges, hogy a fizikai szem az elsődleges szerv, amivel érzékeled. Inkább csak az elméd jeleníti meg kép formájában.

Viszont van közöttük olyan, ahogy a második válaszoló írja, ami rendelkezik olyan képességgel, vagy elég tudatossággal, hogy életerőt vonjon el a környezetétől, és így fenntartsa az állapotát.

2022. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SZücsöm ***** válasza:
53%

2

1. Ha a lélek halhatatlan akkor nem kell táplálkoznia. Ha táplálkoznia kell akkor nem halhatatlan. Tehát a te verziódban vagy nem a lélek ragad ott ahol, vagy a lélek halandó.

2. "Rá se jönnek hogy elhunytak". Feltételezem az öntudatot te a lélekhez kapcsolod. Ha a halá után a te elképzelésedben szereplő jelenség nem képes észlelni/értelmezni külső vagy belső tényezőkből hogy már nem fizikai a lényege és hogy ez valószínűleg mit jelent, akkor az itt ragadt "lény" nem teljesen tudatos. Tehát ha a te elképzelésedből indulok ki, akkor nem a lélek.

3. Melinda Calmar említése övön aluli ütésként esetleg viccként tudom értelmezni,

2022. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt úgy lehetséges,hogy mivel már nincs fizikai testük,megszűnik számukra az ezzel járó akadály.

Akinek volt már testenkivüli élménye, könnyebben megértheti, hogyan is működik mindez. A tudat, az érzékelés nagyobb tetet laphat, viszont hiába tudnak a fizikai és egyébdimenzióban jelen lenni, azért nekik sem egyszerű. A fizikai, három dimenziós dolgokkal nem nagyon tudnak mit kezdeni.

2022. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem azért harmadik dimenzió, mert fizikai és az emberek kitalálták a szílességet a hosszt és a mélységet, hanem mert ez a harmadik sűrűség. A negyeidk dimenzióban is szinte ugyanilyen fizikai lét lesz.


Millió dologért ragadhatnak itt. Úgy ragadnak itt, hogy pl van egy berőgződésük, amitől nem tudnak szabadulni, és továbbhaladni se akarnak.


Ennek a dimenziónak az egyéb síkjaira mennek. Ugye amit te most érzékelsz, az minden, amit a fizikai anyagból felépült agyad fel tud transzformálni a tudatodnak. Ezen kívül még elég nagy ez a harmadik dimenzió...

2022. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen.

Amúgy csak bele kell gondolni, hogy a színekneknek ésés hangoknak sem az összes tartományát érzékeljük. Ellenben bizonyos állatok viszont érzékelik azt, amit ezekből mi nem. És ki tudja még, mi minden létezik itt a mi dimenziónkban is, amit csak nem vagyunk képesek érzékelni, megmérni.

2022. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SZücsöm ***** válasza:
100%

7 A mai tudomány számára soha se volt etalon az emberi érzékszerv által érzékelt valóság. Már régóta a műszereinkre hagyatkozunk a világ megismerése kapcsán. Azok meg már bőven meghaladták az állatok által érzékelt spektrumokat.


Azt meg soha se tudom megérteni hogy tud valaki "komoly pofával" olyat állítani mint a 6 os.

2022. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Én sem tudom megérteni, mit keres itt egy szkeptikus.

Miért nem a tudomány témában okoskodnak?

2022. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SZücsöm ***** válasza:
78%

9 Viszont én erre tudok kielégítő választ adni, és mivel rákérdeztél szívesen válaszolok is rá.


Azért mert bár a te "tolladból" a szkeptikus negatívan hangzik, valójában nem sokkal jelent annál többet hogy az adott emberben van egy minimális igényesség olyan téren hogy nem hisz el mindent csak bemondásra. Sőt a saját érzékelését se veszi azonnal készpénznek, és megértést még annyira se kapcsol hozzá.


Értsd. nem próbálja azt állítani hogy pl a testenkívüli élmény nem csak hallucináció csak azért mert már átélte és valósághű volt.

Amint több alkalommal sikerült ilyen állapotban olyan információt szerezniük amivel az élmény elött nem voltak tisztában pl: mi van egy ajtó mögött, mi van egy kártya másik oldalán stb stb. akkor és csak is akkor van értelme arról beszélni hogy nagyon VALÓSZÍNŰ hogy a jelenség nem csak hallucináció.


És itt jön a következő lépcsőfok: Azaz hogy megértést ekkor se próbáljunk párosítani a tudáshoz. Mert az érzékelés nem párosul megértéssel. Ergo nem fogod tudni hogy a lelked mászott e ki belőled, vagy a tudatnak, agynak van ilyen képessége.


Na én rendelkezem ilyen igénnyel, és vannak ilyen elvárásaim magammal szemben is.


Ettől függetlenül még mindig érdekel a téma.

Érdekelnek a különböző beszámolók. Vannak olyanok amiket magamban be tudok osztályozni "igénytelen hitnek". Ezek a fent megfogalmazott sémába esnek bele negatív értelemben.


Ennek ellenére szoktak lenni olyan beszámolók amik ebbe nem illenek bele (és itt nem a légből kapott állításokra gondolok mint a 6osnál hanem személyes élményekre)


Na ezek vagy beteg emberek agyszüleménye, vagy hazugságok vagy igazat mondanak és még csak nem is hallucinációról van szó.

Persze valószínűleg soha se fogom megtudni melyik a 3 közül de mindenképpen érdekesek.


És vannak azok az állítások amik kézzelfogható értéket hordoznak.

Eddig csak egy témában olvastam itt ilyet és az a chikung.


Leírták mit hogyan kell csinálni hogy egy bizonyos érzékelés bekövetkezzen.


Könnyen végigvihető gyakorlatok, nem igényel semmit, bárki kipróbálhatja. Én is így tettem, és az állítás igaznak bizonyult.


De mivel a fentebb említett igényesség meg van bennem ezért nem állítom senkinek hogy ez egy energia és nem placebó, hisz AZ ÉRZÉKELÉSSEL NEM JÁR MEGÉRTÉS!


Ergo: Nem fogok biztosat állítani mint a 6 os aki egy ennél még sokkal rejtélyesebb (talán a legrejtélyesebb témában állított biztosat)


NA ezért vagyok ebben a témában.

2022. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!