Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki aki tud manifesztálni...

Valaki aki tud manifesztálni SOS segítene?

Figyelt kérdés
nagyon beteg a cicám és az orvosok ma mondták lehet fertőzést kapott ami gyógyíthatatlan. Hiszek benne hogy a manifesztálás segíteni fog, valaki aki nagyon benne van az ilyesmi dolgokba és általában sikerülnek amiket manifesztál tudna manifesztálni hogy meggyógyuljon a cicám? bármit megcsinálok csak nagyon szeretem a cicámat:( aki tudna nekem segíteni kérlek azonnal írjon privátban, előre is nagyon szépen köszönöm aki szánna erre időt!! :) <3

2022. febr. 22. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Este nyolc óra fele tudok válaszolni majd ha ír valaki mert nem vagyok itthon!:)
2022. febr. 22. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem létezik manifesztáció. Nem gondolod, hogy ha csak az erős kívánságon-kívánáson múlna, akkor nem lenne a világban szegény, magányos, beteg ember? Vagy cica. Éhezés, háború, erőszak, semmi. Mert mindenki azt kívánja hogy legyen jó, és majd az 'manifesztálódik'. Pedig ha megfigyeled, a világ pont nem így működik. Megbetegszünk, meghalunk, és senki nem segít rajtunk, ahogy a több ezer éve létező kitaláción alapuló vallások "mindenhatói" sem, akihez imádkozni szokás. A manifesztáció ennek a kamunak a modern verziója. Csak a pozitív dolgokra gondolástól nem változik semmi a világban, ahhoz tenni is kell.


"bármit megcsinálok "

send nudes

2022. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Macskanátha?
2022. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Én képes vagyok rá és be is manifesztáltam neked, hogy meggyógyuljon a macskád, tehát biztosan életben marad. Mindössze ezer Eurót kell utalnod, ráér a gyógyulás után is, bár tény, hogy ha előtte elutalod, akkor még egyet rámanifesztálok, hogy biztos legyen a gyógyulás, úgyhogy én megfontolnám...
2022. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne nem trollkodni, nem vicces a cica betegsége.
2022. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
5 - Az igaz, a manifesztációs hülyeség viszont az.
2022. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csak egy lány4 válasza:
61%
Szia! Tudom, sokan kételkednek benne, de ha hiszünk valamiben és optimisták vagyunk akkor minden manifesztáció akár napok alatt beválik. Nekem életem első manifesztációja is pár nap után pontosan úgy ahogy leírtam megtörtént.
2022. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!