Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért hisz az ősrobbanásban és az evolúcióban, miért nem látják át hogy a világunk ezoterikus alapú(vagy inkább egy konkrét szimuláció) és másképp nem is létezhetnénk?

Figyelt kérdés

Direkt ebbe a témakörbe írom, mert szerintem ide tartozik.

Sajnos nagyon sok gondolat van a fejemben, máshol nem tudom megosztani, hátha itt megért valaki.

Szóval én egy ideje már úgy élek, hogy látom az összefüggéseket, magam és mások életében is es látom hogy nincsenek véletlenek, olyan mintha ténylegesen egy videojátékban élnénk.

Ez magyarázná, hogy miért van ekkora különbség emberek között és azt is hogy ki miért oda születik ahova.

Rengeteg bizonyitekom van arra, hogy minden el van rendelve, főleg párkapcsolatok terén. Sok eleve nagyon sikeres ember olyan párt talál, aki az ikertestvére lehetne… senki ne mondja hogy ez lehet véletlen. Számomra ez az egyik legnagyobb bizonyitek a szimulaciora.

Hogy lehet azt elhinni hogy volt az ősrobbanás, majd az evolúció és abból vagyunk mi itt?

Majd random megszületnek emberek, “random oda, ahova” majd minden véletlen. Erre 0 százalék az esély…

Egesz nap ilyen gondolataim vannak, úgy érzem kezdek rájönni a dolgokra és pont ezért vagyok depressziós, hogy ne akarjak tovább élni es ne lássak meg több összefüggést és jelet. Ki mit gondol?


2022. márc. 1. 18:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

"Rengeteg bizonyitekom van arra, hogy minden el van rendelve, főleg párkapcsolatok terén."


Ide velük! Lássuk! :)

2022. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Deff ***** válasza:
84%

Látszik hogy nem értesz a tudományhoz akkor nem írnál ilyeneket. Neked megérzéseid vannak meg véleményed meg talán valamennyi élet tapasztalatod. Ez bizonyítéknak bármire édeskevés.

Lehet abban hinni hogy csak egy szimulációban élünk, de ennek igazán nincs jelentősége amíg nem tudom bizonyítani vagy nem tudsz esetleg kitörni belőle.

Persze gondolom értelmetlen bármit mondani a kérdésből lejön hogy te úgy hiszed igazad van és pont.

2022. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
38%

"Segitek a baràtnőmnek munkàt talàlni"

"A barátnőmnek jó radarja van"-persze ha a faceden felhivod az oldalra a figyelmem :D

"Fiatalon megerőszakoltak nyalókàért cserébe"

Robbanàs..karmolàs..macskàd ..kriszta majd segít..szükül a kör..véletlenek nincsenek ..bàbuk..béla 🤭

2022. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
7%
És hol maradt az Edda elmondom majd? Meg az angyal-ott àllt mellettem..
2022. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
9%
2.-és hogy kell kitörni belőle?
2022. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Deff ***** válasza:
#2 vagyok: passz , csak azt akartam szemléltetni, hogyha így is lenne akkor mi változna? Mert ha nem tudsz változtatni azon hogy szimulációban élsz akkor van haszna ebben hinni vagy ezen pörögni? Ami teljesen biztos hogy ez az életed van és kész, ezt kellene jól megcsinálni.
2022. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert még nem próbálták a D M T-t. Én hiszek az eleve elrendeltség elvében, és nagyjából egy véleményen vagyunk. Az anyaginak érzékelt világ, valójában tudaton belül létező világ. Az ősrobbanás elmélet, hogy a semmiből lett a valami, az élettelenből az élő, nekem is kicsit hegesztett válasznak hat, mintha az alaptörvénybe nem lenne beilleszthető... De azért ne bízzuk el magunk, hogy amit gondolunk az 100% hogy úgy van.
2022. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna hogy kar ezt ide kiírni. Depressziosan osszeszedem a gondolataimat, erre jon a jo magyar nép.
2022. márc. 2. 00:29
 9/36 A kérdező kommentje:
8, a tudomány eleve arra épül hogy a semmiből lett valami. Mar itt megbukik a dolog.
2022. márc. 2. 00:31
 10/36 Deff ***** válasza:
89%
Szakembert tudnék javasolni , gyakorin nem fogsz megoldást találni a problémádra.
2022. márc. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!