Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Melinda...

Mi a véleményetek Melinda Calmar youtube munkásságáról?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szkeptik_killer ***** válasza:
75%
Semmi.
2022. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Technikai szempontból nem jók a videói. Sokszor nem jól állítja be a kamerát. Újabban annyit tud, hogy felülről jobban néz ki optikailag, de ez sem biztos, hogy tudatos. Halkak a videói, használhatna headsetet vagy mikrofont. Nem vágja a videóit, hosszan beszél, sokat ismétli magát, belezavarodik a szövegbe. Lehet így őszintebbnek gondolja, de igazából nem lesz tőle hitelesebb, csak az értelmezest nehezíti. Tehetne szemléltető képeket vagy legalább rendszerező ábrákat a videókba, amiktől színesebb és érthetőbb lesz, amit elmond. Nem jó előadó szerintem. Annyira jó csak, hogy összefüggő mondatokban képes beszélni és kellemes hangon, de egyhangú, nehéz rá sokáig figyelni. Amit csinál az csak abban a körben jó, akik csak erre a témára kíváncsiak, viszonylag egyedi témáról beszél, egyedi szemszöggel. Nincsenek ebben a témakörben sok magyar youtuber, aki van az technikailag ennél nem jobb, vagy nem vállalja az arcát.

Tartalmilag: Megérne egy misét elemezni a teljes munkásságát. Korábban sokkal egyszerűbb narratívát használt. Jó és rossz idegeneket különböztetett meg, a jó és a rossz harcát hangsúlyozta. Mostanában új szálakat hoz, és árnyalja a történeteit. Grabovoj tanait oktatja, rá hivatkozik sokszor, aki nagyon megosztó még ezo körökben is.

Volt egy kifakadóvideója valamikor a múlt évben. Az nagyon unszimpatikus volt. Kinyilvánította, hogy neki ne küldjenek mindenféle íméleket. Addig oké is, hogy az utálkozókra nem kíváncsi, de konkrétan a benne bízó követőire sem. Nemhogy nem ír vissza, de el sem olvassa a hosszúnak ítélt leveleket. Nem vagyok a híve, de mégis több érzelmi intelligenciát néztem ki belőle. Legalább annyit, hogy ha így is gondolja nem tesz ki ilyen panaszvideót, ráadásul ennyire hosszút.

Emellett nem kommentelhetők a videói, nem hagy helyet alattuk a vitának. Amit elmond az nem támadható, nem tűr ellentmondást, úgy van és kész. Akinek ellenkező tapasztalata lenne az egyből gonosznak van bélyegezve.

2022. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Én most belenéztem kíváncsiságból az egyik újabb videójába. Szerintem vannak benne ellentmondások.

Azt mondja a videó elején, hogy az jó, amikor egyensúly van a férfi és női nem között és az egyik nem nyomja el a másikat. Erre felhozza példának, hogy a férfiak csak gyereknevelőnek, háziasszonynak, szeretőnek nézik a nőket. Majd később azt mondja, hogy a világ akkor volt jó, amikor istennőkultusz volt és a férfiakat csak gyereknemzésre és fizikai munkára tartották a nők. Elég wtf. Mert a kettő kb. ugyanaz, hiszen mindkét esetben az egyik nem eszközként tekint a másikra, így nem értem, hogy hol az egyensúly?

A másik, ami nem tetszik, hogy amikor az állati ösztönökről beszél, akkor úgy, mint sokan mások is, negatív dolgokat hoz fel példának, mint pl. agresszió és a férfiak tele vannak vele. Miközben sok más tulajdonságunk is (pl. utódgondozás) állati ösztön. Mindkét nemnek megvannak az állati ösztönei, lehet más mértékben és másfelé terebélyesednek ki, de nagyon irritáló, hogy csak negatív tulajdonságokat titulálnak annak és akkor is csak férfi tulajdonságokat.

Abba pedig már inkább bele sem megyek, hogy szerinte a spirituális hanyatlásról a csúnyák tehetnek.

2022. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Kalmár"...mások szellemi termékeivel és elért eredményeivel kereskedik, ezért ellentmondásos...Nincs saját kiforrt véleménye,összeollózott minden amit mond...
2022. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mi a vezetékneve, arról nem tehet. Hogyha mások szellemi termékeit lefordítja, feldolgozza, kiegészíti és azokat magyarul eladja, azzal nincsen semmi baj, sőt nagyon jó dolog véleményem szerint. Erre szokott is utalni, hogy kik a források, akiket feldolgoz, lefordít. Az, hogy nincs saját véleménye, hát szerintem ha ezekkel a forrásokkal egyetért, és őket kiegészíti, akkor az saját véleménynek is tekinthető.

Viszont amire a fentebbi hozzászóló is utalt, azt én is problémának tartom. Lehetne rugalmasabb, több teret engedhetne a videói alatt a vitáknak, hozzászólásoknak. Meg kellene értenie, hogy egy adott téma normális, intelligens megvitatása nem azonos a rosszindulattal. A múltkor újra engedte a hozzászólásokat, de azok szinte mind dicsérőek voltak, ami nyilván önmagában nem baj. Volt egy pár olyan, akik kérdeztek, és ezek egy részére válaszolt is normális stílusban. Ez egy nagyon jó irány, ezt kéne tovább folytatnia. Bár vitákat egyelőre nem láttam továbbra sem.

Vannak olyan dolgok, amikkel nem értek egyet, illetve nem tudok egyértelműen véleményt alkotni, mert nagyrészt olyan dolgokról beszél, amiket nem lehet leellenőrizni. De persze ez más hasonló ezoterikus szemléletű emberekre is vonatkozik, ez nyilván a témakör jellegéből adódik.

2022. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Pár forintot keres ezzel a műsorral ez a lényeg számára, idővel növelni tudja a táborát még több pénzt keresve. Száraz György és a másik pali ők is nagy életművészek az engigmák csatornával. Sőt azóta külön is van csatornájuk.
2022. nov. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!