Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr.Hajnal Melinda Réka nőgyógy...

Dr.Hajnal Melinda Réka nőgyógyász mennyire jó orvos?

Figyelt kérdés
Jár valaki hozzá? Terhesség gondozásra szeretnék hozzá járni. Ultrahangot csinál? Esetleg ultrahang után képet is ad? Mennyi nála egy magánrendelés? Ahogy néztem az oldalát szimpatikusnak tűnt.
2022. jan. 3. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ő csinálta az első nőgyógyászati vizsgálatomat amikor még fiatal voltam.... SOHAAAA TÖBBET NEM AKATOM LÁTNI. Remélem ha szülni megyek nem Ő lesz a szülőszobán, mert bizony Isten inkább haza jövök és itthonon szülök. Borzalmas modortalan, bunkó, lekezelő, durva.
2022. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz? Más oldalakon is elég vegyes a vélemény róla. Amúgy csak azért kérdeztem mert hozzá lehetne a legkönnyebben és leggyorsabban időpontot kérni.de akkor kihagyom. Köszönöm a válaszod!
2022. jan. 6. 07:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyukás csoprtban olvastam is róla. Ott írta a hölgy, hogy sajnos Ő volt bent szülésnél. Borzalmassá tette a szülést. Kiabált, megalázta, embertelen módon bánt vele.
2022. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mikor milyen napja van....
2022. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Inkább nem kérek belőle. Mostmár csak bízom benne hogy nem ő lesz bent szülésnél.
2022. jan. 6. 08:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi vagy?
2022. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jan. 6. 08:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Dr Molnár Balázst tudom nagyon ajánlani. Nagyon kedves, törődik a pacienssel. Szakmailag kiváló, szülés-nőgyógyász, onkológiai daganat sebész. Utolsó hetekben amikor gyakrabban kell járni a kórházba hív amikor ott rendel, így nem kell fizetni. Mindent alaposan elmond, elmutogat. Szívesen válaszol. Sajnos a szülésem napján konferencián volt, de remélem, hogy a mostani szülésnél be tud jönni.

Nagyon jó orvos.

Vagy Dr. Bubnó Orsolya, ő egy fiatalabb doktornő de szontén emberséges, közvetlen, kiváló!

2022. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2022. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem:)
2022. jan. 6. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!