Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melinda Calmar YouTube tevéken...

Melinda Calmar YouTube tevékenységéről mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Ő Pleja CM , a lány aki földönkívüliekkel “társalog”(?) elméletileg és Kisfaludy György hozzá képest szerintem p.csafüst.
2021. júl. 15. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Kamus.
2021. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon jó csaj, szerintem nem elmebeteg, a pénzhúzás miatt csinálja.
2021. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Xd az biztos hogy ezek a műsorok kamuk, hisz ez nem létező dolgok amikről dumálnak. Ráadásul sok hiba leledzik a pleja azaz Melinda beszédmódjával ami manipuláció és ráhatást akar az embereknek mintha tudnunk kéne vagy ilyesmi. Tehát pszhiológiai trükköt alkalmazva próbál meggyőzni másokat a saját kitalált dolgaival. Azt hiszi hogy a plejádiak beszélnek hozzá hogy ez vagy az lesz. Egy sem igaz eddig ebből.
2021. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Nekem elsőre az urott be hogy full elmebeteg. Éppen pár hete néztem egy videót tőle: "A Jelenések Könyvének Katonai Programjáról"
2021. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 SZücsöm ***** válasza:
66%

Nekem ha tippelnem kéne akkor Kisfaludy-ra mondanám azt hogy bolondgombát evett. Viszont ő már legalább 1 szer vagy megelőzte a korát - mert már a 80 as években azt állította hogy létezik gravitációs hullám és nem tudom mióta állítja azt hogy csinált magának gravitációs távcsövet - vagy csak addig lövöldözött vaktában míg el is talált valamit.


Amikor Vágóval tartott egy közös elbeszélgetést 2013 környékén (klasszikus komédia) Vágó azt se értette hogy miről beszél a Kisfaludy. Azóta már valaki Nobel díjat kapott a gravitációs hullám felfedezésére vagy bizonyítására.(Kisfaludy azóta is azon puffog hogy a Vágó nem ment át hozzá megnézni a távcsövét) :'D



A plejás csaj viszont inkább csak sápol.(Bár nem tudom elképzelni hogy olyan jó pénz lenne ebben a bizniszben az ő szintjén tehát lehet hogy ő is csak "kakukk".)


Vagy mind 2-en az igazat(valóságot) mondják. De ha így lenne akkor megenném a nemlétező kalapomat.

2021. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként az is lehet, hogy egy magasabb rendű troll.
2021. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Gravitációs hullám kimutatására, 1960-as évek óta folynak kísérletek. Szóval, ezt nem volt nehéz megjósolni 1980-ban :-)

A csaj amiket állít azt összeollózza innen-onnan, amit megfűzerez pár nonsense vissza ellenőrizhetetlen állítással. Vissza kellene nézni régebbi vieóit hogy amiket állított, mennyi vált valóra.

2021. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 SZücsöm ***** válasza:
69%

7 Igen én is tudom hogy nem az ő ötlete volt ezért írtam hogy valószínűleg csak megtetszett neki az elmélet (nem az első) és pont bejött. Az biztos hogy váltig állítja az öreg hogy ő már épített is több gravitációs távcsövet.


Van aki váltig állítja hogy ez igaz. És van aki azt mondja hogy csak "rá szikszalagozott pár vezetéket egy távcsőre".


Hogy a 2 közül melyik az igaz azt csak ő tudhatja. De annyi hülyeséget szokott beszélni az öreg hogy meglepődnék ha kiderülne hogy valóban összerakott a garázsában 1 gravitációs távcsövet.

2021. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Alapvetően oltásellenes vagyok, de amikor az mondja hogy az oltásokkal a sötét erőkhöz láncoljuk magunkat és egy transzhumán programba lépünk be ezzel, az már sok volt. Szerintem ilyeneket terjeszteni nagyon káros.
2021. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 SZücsöm ***** válasza:
44%
9 Lol ha ilyeneket nyom akkor mégse csak kamus hanem sült bolond. Van egy pont ami alá nem megy a csaló. Legalábbis aprópénzért nem.
2021. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!