Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healing. Keresek egy...

Theta Healing. Keresek egy videót. Jakab István készített évekkel ezelőtt Nagy Szilviával interjút, amelyben Szilvi csinált betöltéseket és egyebeket. Melyik lehet ez a videó? Több információ lent.

Figyelt kérdés

Az volt a videóban - vagyis pontosan nem fogom tudni idézni, mert már régen láttam - hogy hallom a Teremtő üzenetét.

Nem szó szerint volt így, de ha ismeritek vagy tudjátok, hogy melyik videóról van szó, kérlek, adjátok meg a linkjét.


Tehát az a videó, amiben Szilvi be is tölti azt a tudást.


Előre is köszönöm!



2022. márc. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szilvi be is tölti azt a tudást" Milyen tudást? Kíváncsivá tettél.
2022. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

a Theta Healing egy hazúgság.

elvégeztem az összes fizetős kurzusukat.

később találtam meg h honnan lopták s annál is többet.


ezért sem található csomó videó.... de ha te szereted...

2022. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig, de talán ez: https://www.youtube.com/watch?v=jfLpreScBhU

Mondj rá igent, én betöltődik Neked is, tanúsítottam. Nem félsz hallani/látni a Teremtő üzenetét? Ha akarsz, írhatsz privátban. Pár nap, mire arról szól nekem a Gyakori robotja.

2022. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem erre a videóra gondoltam, de lehet, hogy ebben is elhangzott hasonló. Most még nem néztem meg újra.


Köszönöm, hogy tanúsítottad!

2022. márc. 20. 02:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek itt szerintem rosszul fogalmaztam:

"Tehát az a videó, amiben Szilvi be is tölti azt a tudást."


Talán helyes inkább úgy fogalmazni, hogy Szilvi elrendeli és a Teremtő betölti a tudást.


Annak tudását, hogy képes vagyok hallani, amit a Teremtő mond avagy üzen vagy mutat.


(#1. hsz-nak.)

2022. márc. 20. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!