Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van a környezetedben energiavá...

Van a környezetedben energiavámpír?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 14. 08:37
1 2
 1/13 Biggus Dickus ***** válasza:
42%
Biztos van, mert újabban magas lett a villanyszámlám.
2010. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem humor kategória!
2010. szept. 14. 08:49
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Huuu, ne is mondd! Az ugynevezett tokeletes energiavampirral volt dolgom, 8 honapig dolgoztunk egyutt napi 9 oraban. Total kikeszultem, rosszul is lettem, total leszivott, legyengitett. Az idegeimre ment az allando versengesevel, O volt mindig a tokeletes en meg a bena, kozben meg igazabol nem ertett semmihez. Bocsi amit irok de meg a gombas labkormet sem ismerte fel csak kente sotetbarna lakkal, mondvan, hogy nem tudja de muszaj neki ezt a szint hasznalni mert csunya. Aztan en mondtam neki, hogy gombas. Ha jo otletem volt barmire azt ugy adta elo a barati korben, otthon a volegenyenek, hogy az O otlete. Nagyon utaltam es elegem volt belole. Mar nem dolgozunk egyutt de a ferjen keresztul sajnos a mai napig piszkal. Most mar Ok a tokeletesek, mi pedig a parommal vagyunk a benak. Pedig ok elnek mas nyakan, nem mi. Szoval, durva, hogy vannak ilyen szanlmas es sajnalatra melto emberek. Csak az a baj, hogy Ok ez nem tudjak.
2010. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
73%
Igen, van. Bár talán furcsán hangzik, a páromról beszélek. Ő nagyon szeret kötekedni, vitatkozni. Általában csak negatív gondolatai vannak mindenről, és ha ezt megpróbálom oldani, nekem támad szóban. Régebben belementem én is sajnos az ilyen vitákba, ma már nem teszem, inkább kitérek. Ő engem merített le sorozatosan, mert a vitákból nyerte az energiát. Ezt régen nem tudtam, de ma már úgy érzem, tudom kezelni. Talán még csak annyit, hogy rajta kívül elég sok energiavámpírral találkoztam. Gondolj a panaszkodó emberekre pld. Miért panaszkodnak? Ezáltal könnyebb lesz nekik? És miért? Mert rád zúdíthatják a gondjaikat.. Amik nem oldódnak meg, de miért ne panaszkodnának?
2010. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Fúúú, nálunk melóhelyen van egy nő. Szerencsére nem dolgozik éppen, de ha néha bejön, semmi mást nem tud, csak panaszkodni, sírni. Mindenkinek elveszi még az élettől is a kedvét a puszta megjelenésével. Komolyan mondom: ha megkérdezed tőle, hogy hogy van, elkezd nyúlni az orra és már folyik a könnye, meg a panasz belőle. Egyébként meg vigyorog mint a vadalma, de ha valaki a munkahelyről összefut vele az kész horror.


Ez meg az én tapasztalatom: régebben olyan helyen dolgoztam, ahol volt két idősebb bácsi is. Soha semmi gond nem volt köztünk, tényleg tündériek voltak. Egyik pillanatról a másikra az történt, hogy amint beléptek az irodába, még meg sem szólaltak, oda sem néztem, hogy lássam ők jöttek-e be, már éreztem, hogy mered fel a karomon a szőr és eszméletlen feszültség keletkezett bennem. Erőltetnem kellett magamat, hogy ugyanolyan kedvesen tudjak velük beszélni, mint előtte, de alig vártam, hogy ne legyünk egy légtérben. Fogalmam sincs, hogy miért volt ez az érzés. Mióta nem találkozom velük, nem is érzek ilyet. Azt sem tudom, hogy miért változott meg az érzésem velük kapcsolatban. Persze nem úgy volt, hogy egyszerre mindkettő elkezdett irritálni, hanem először az egyik, kb. rá 1 évre a másik. Nagyon rossz érzés volt, mert amúgy annyira aranyosak voltak.

2010. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Vaaan! Jelenpillanatban a főnököm. Keres, kutyul, mindenfélét, hetekkel korábbi dolgok jutnak "most" az eszébe, de semmi konkrét - intézkedjünk. Égnek áll a hajam, a sor meg a folyosón csak nő.
2010. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Elozo, az nem lehet, hogy a fonokod inkabb csak egy boldogtalan ember aki a munkahelyen eli ki magat????!!! Aki maximalisan kihasznalja sokszor, hogy fonok??!!
2010. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

08:58

Igen igy igaz!


Megkell tanulni ezeket a dolgokat kezelni, Nalam is Ferjemmel volt hasonlo,

de ma mar tudom kezelni, s aztan az emberek!

Vagy megtanulod ezt kezelni, vagy pedig kitersz az utjukbol.

"panaszkodo KFT-ek" neveztem En el ezeket az ember tipusokat, mert valoban "lemeritenek", igy amikor tudom elkerulom Oket!

2010. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Én magam vagyok az.
2010. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy Ti hogy kezelitek az ilyen panaszkodós / energialeszívó embereket? (én sajnos nem tudom, csak felállok és otthagyom őket!)
2010. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!