Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az anyám energiavámpír?

Az anyám energiavámpír?

Figyelt kérdés
Két hete nem járok iskolába,itthon vagyok betegen.Anyám délig dolgozik.Amíg nincs itthon nincs semmi bajom.Jó kedvű vagyok,erős.Teszek-veszek,pakolok..szaladgálok.Aztán mikor hazaér és leülünk dumálni 5-10 perc elteltével gyengének és idegesnek érzem magam.Mitől van ez?
2011. márc. 9. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha én is betegéseget színlelnék (annyira nem lehetsz beteg, ha jó kedvű vagy meg erős:P), akkor én is ideges meg gyenge lennék pár beszélgetés után anyucival...
2011. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az energiaaramlas termeszetes, 2 iranyu, es mindig az ad, akinek több van, minden emberi kontaktusban van, akar akarod akar nem. Önmagaban a leirt dolog miatt meg nem feltetlenül energiavampir.

Az energiavampir "tevekenysege" egy tartosabb folyamat.

Meg azt figyeltem meg, legalabbis az altalam ismert szemely mellett legalabbis a "beszelgetes" egyiranyu. Mert akinek annyira keves az energiaja, ö sajnos nem kepes figyelni se rad.

2011. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remelem, erthetö: azert egyiranyu, mert csak beszel, beszel, beszel... se vege, se hossza... a figyelmedböl (is) nyer energiat, de nem lehet leallitani, eszre sem veszi. Persze meg mas energianyerö modszereket is bevet, de ez elegge jellemzö. Ugy az anyad, hogy szinte nem is ismer, semmit sem tud rolad: nem ismeri a gyerekkori betegsegeidet se (fel se figyelt ra vagy annyira jelentektelen az ö problemai mellett, hogy gyorsan el is felejtette), ha a gyerekkorodrol lenyeges dolgokat kerdezel, a valaszokbol tul sok ellentetet fedezel fel. (Pl. anyu egddig azt mondta, 5 evesen lettem szobatiszta, mostanaban meg azt mondja, 3...) Bizonyos dolgokat tenyleg elfelejt az ember,igy csak emiatt sem foghato valakire, hogy energiavampir. Ezek csak kiragadott peldak, amugy összetettebb dolog. Altalanossagban: nem kepes figyelni masra, minden figyelmet magara iranyit (rokonaid gyerekkorodban meg a hangodat se hallottak).

13.00

2011. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle. ha nem visz el pszichológusnhoz, akkor lehet hogy az!!!
2011. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
SZIA, erről a Mennyei prófécia című műben olvashatsz részletesebben. Ennek értelmében anyád igenis leszívja az energiád.
2011. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az.
2013. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!