Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan (miből) tudhatom, hogy...

Honnan (miből) tudhatom, hogy én energiavámpír vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szoktál energiákat nyakon harapni,és szívni a vérüket?Ez könnyen eldönti a kérdést.
2010. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Például kerülnek az emberek, igyekeznek minél kevesebb időt veled tölteni, esetleg fáradságról panaszkodnak, lerázhatatlannak tartanak.

Te viszont nagyon szeretsz leállni beszélgetni, mindenféle témáról hosszasan tudsz beszélni...


De az is lehet, hogy nem így van :)

2010. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jajj drága, ez általában szerzett képesség, nem vele született valami :)


komolyan összefügg a pszichológiai folyamatokkal: ha erőtlen vagy, rossz kedvű, duzzogós-gyűlölködő, akkor előfordulhat hogy megjelenik, míg ki nem lábalsz a mélypontból.


figyeld magad, és a környezeted. Rossz kedvű vagy? lehangolt? ilyen esetben keresed más emberek társaságát, anélkül, hogy konkrétan bulizni akarnál velük/ jól akarnád érezni magad?

2010. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Nyulj bele a 240 voltba és ha nem halátl meg akkor tölem még isten fia is lehetsz vag energia vámpir vagy mi a atosz.De ha meg murdelsz akko szopás van.DE szerintem szimplán gógyimógyi vagy
2010. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan (miből) tudhatom, hogy én energiavámpír vagyok?"


Onnan ha egy társaságban még azután is nagy beleéléssel meséled a vicces történeteidet hogy látod hogy körülötted már mindenki ásítozik meg fáradt szemekkel nézi az óráját.

2010. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy olvastam,hogy ha rosszakat mondassz magadra direkt csak azért,hogy a többiek dicsérjenek.
2010. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha más emberek fárasztása örömet szerez. Ilyen értelemben Én is az vagyok.
2013. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!