Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hirtelen lekapcsolódott...

Hirtelen lekapcsolódott magától a villany a szobámban, de nem lehet áram szünet mert az éjjeli szekrényemen lévő lámpa még működik, világít rendesen. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Félek....

Mert gyanús hangokat is hallottam.



#lámpa #fény #gyanús hangok
2022. ápr. 2. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiégett az izzó? Akkus az asztali lámpa, és mégis áramszünet? Lecsapott a biztosítés, és más körön van a mennyezetvilágítás, mint az asztali lámpa konnektora? Elöregedett a mennyezeti lámpa foglalata, kapcsolója vagy vezetéke, és most lett zárlatos?


Felkelek az ágyból, és utánanézek?

2022. ápr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Entitások. Negatív szellemi lények.


Próbálj meg nem félni (tudom, könnyű mondani.) Tegnap este én is gyanús hangokat hallottam a teraszról. Majdnem a rendőrséget hívtam, hogy betörő...


Valószínűleg nálunk is entitások vannak - esetleg édesanyám "hazajáró" lelke. (2 és fél éve elhunyt.) Több imát kellene mondanom érte?!


Én felhívtam egy püspök ismerősömet. Szerdára szentelt sót ígért. (Foglalkozik HIVATÁS szerűen démonüző tevékenységgel és elég jól csinálja.) Engem meg tudott győzni...


Latin szöveget mormolt körülöttem az oltárnál legutóbb. Régebben a még élő édesanyámmal is próbált szertartást csinálni még haldoklási fázisában. (Akkor hirtelen egy másodpercre kitisztult édesanyám mindkét zavarosnak tűnő tekintete!)


Ha tartósan félsz, keress fel egy felszentelt papot és érdeklődj a házszentelés szertartása felől. (Én sajnos lemondtam egy régi pap ismerősöm részéről a lakásszentelést, mert eléggé megromlott a régi jó viszonyunk.)

2022. ápr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Eszembe jutott egy kérdés: nem halt meg mostanában egy közeli ismerősöd? Vagy valaki, aki közel állt hozzád?


Meg tudsz-e bocsátani azoknak, akik valamilyen okból megbántanak?

2022. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem halt meg senki mostanában. Megtudok bocsájtani mindenkinek kivéve egy embernek nem de nem szoktam idegesíteni magamat miatta.
2022. ápr. 2. 07:01
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Nekem tegnap kora este - személyes találkozás keretében - javasolta egy viszonylag újdonsült ismerősöm a szentírás mélyebb tanulmányozását. Igaza lehet...


2-es és 3-as válasz tőlem származik.

2022. ápr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tanácsot.
2022. ápr. 2. 07:06
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Sikerült egy 99,9%-os valószínűséggel műszaki problémából ezoterikus cidriztetést csinálni? :/ Komoly bajok vannak a világgal.
2022. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nálunk is van. Áramszünet. Pillanatnyi. Világítás nincs ég, pillanatra, de más meg se érzi. Ott marad az idő a tűzhelyen, mikrón. Valamennyi ideig tárolják szerintem
2022. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Azt a választ írjam amit hallani akarsz, vagy ami 99,999999%-ban igaz?
2022. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!