Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki tud szívcsakrát megnyitni,...

Ki tud szívcsakrát megnyitni, de tényleg és azonnal? Segítő, gyógyító.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem pontosan fogalmaztam meg a kérdést. Tudom, hogy jelenleg is nyitva van. Aki nem a kérdés megfogalmazásába szeretne belekötni, hanem érti, hogy mi van mögötte, kérem írjon, és nyugodtan meg lehet írni, hogy hogyan célszerű megfogalmazni helyesen.

Lehet, hogy helyesebb tisztításnak nevezni.

2022. ápr. 17. 11:31
 2/3 Grimfox ***** válasza:
Tényleg, és azonnal senki sem képes erre. Igazából ténylegesen csak te magad tudod a megfelelő meditációval, és semmi esetre sem azonnal, mindenképpen egy folyamat részeként. A csakrák természetéből adódik, hogy lehetetlen azonnal "megnyitni" őket. Ha valaki feszegeti, pláne ha egy külső személy, akkor azzal csak ártani fog, használni nem.
2022. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?Mit érzel,tapasztalsz?


Az OHMMM mantra azonnal tisztít és nyit,valamint ezek közül a frekvenciák közül választhatsz:


https://www.youtube.com/c/QuadibleIntegrity/search?query=heart

2022. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!