Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előző élet? Vagy puszta...

Előző élet? Vagy puszta véletlen érdekesség?

Figyelt kérdés

Furcsa dolog történt ma velem. De legalábbis érdekes.

Nyáron Olaszországba utazom és délután sok képet nézegettem olasz tájakról a neten. Egyszer csak szembejött velem egy kép: kastélyszerű, fehér épület egy hegytetőn, alant a tenger. Azonnal beugrott egy régebbi, már pár évvel ezelőtti álmom, amiben a megszólalásig hasonló épület szerepelt, ugyanígy egy hegyen, a tengerparton, ott járkáltam, üldögéltem, stb.

Kiderítettem, hogy a képen lévő épület egy bazilika - első látásra kastélynak, villaépületnek tűnt.

Olaszországnak ezen a részén soha nem jártam.

Lehet valami jelentése?



2022. ápr. 24. 19:45
 1/6 Tudi333 ***** válasza:
87%
Valószínűleg előző élet, igen.
2022. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anonymus12356534 válasza:
90%
Lehetséges hogy egy előző életedből ismerős az az épület nekem is vannak dolgok amiket még soha nem láttam ez előtt de mégis valamiért ijesztően ismerős.
2022. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú basszus! Ez hihetetlen! Én ma este, kb. 1 órája nézegettem hasonlót csak másik országban, és szó szerint az történt velem, mint veled. Én sem jártam ott, és a kastélyt nézve azonnal beugrott nekem is egy régebbi, pár éves álmom. És most meg szembejön egy ugyanilyen kérdés.
2022. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a #3 vagyok.


Velem véletlen jött szembe egy ilyen cikk, ahol vagy egy tucat kastély volt, és ez az egy volt ismerős, és beugrott, hogy én ezt álmomban láttam pár éve, de elintéztem azzal, hogy lehet valami filmben szerepelt ez vagy egy nagyon hasonló.

Viszont ami sokkal érdekesebb, hogy egy nap történt velünk ugyanez, és mindketten itt vagyunk a gyk-án :D

2022. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, ez valóban érdekes.

Te melyik országban " jártál", ha nem titok?

Egyébként korábban nekem volt már egy dejavu érzésem Olaszországban, egészen pontosan Velencében. Sétáltunk, s jött az érzés: ha befordulunk a sarkon, ott egy kis tér lesz, közepén egy kicsi szökőkúttal. S lőn, valóban ott volt! Most meg ez a kép...

Zavarban vagyok🤔

2022. ápr. 25. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában "jártam'.
2022. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!